Yapı Kredi Bankası Performans Yönetimi Uzmanı Alımları Yapıyor

Yapı Kredi Bankası İnsan Kaynakları Organizasyonel Gelişim Ekibi’nde görevlendirmek üzere Performans Yönetimi Uzmanı pozisyonu için banka personel alımları yapıyor. Detaylar için…

   596 28.11.2018
Yapı Kredi Bankası Performans Yönetimi Uzmanı Alım Detayı! Yapı Kredi Bankası, üniversitelerin ilgili lisans bölümlerinden mezun Performans Yönetimi Uzmanı alımları yapıyor. Endüstri Mühendisliği ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, tüm iş başvurusu yapacak tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olması, analiz yeteneklerinin olması, insan ilişkilerinin olması, raporlama becerilerinin gelişmiş, sistematik ve disiplinli çalışmaları, planlama ve organizasyon yeteneklerinin gelişmiş olmasını istemektedir.

 
Bunların yanı sıra tüm adayların gelişime ve yeniliklere açık olması, ileri seviyede İngilizce bilmeleri, MS Office programlarına hakim olmaları, özellikle de ileri seviyede excel kullanabiliyor olmaları istenmektedir.

Performans Yönetimi Uzmanı Hangi İşlerde Görev Alacaklar? Banka hedef ve stratejileri kapsamında çalışanların performanslarını değerlendirmek ve geliştirmek için performans yönetim sisteminin kurgulanması, uygulanması ve takibinin gerçekleştirilmesi, banka şube ve Genel Müdürlük ekipleri için hedefler belirlenmesi, ara değerlendirmelerin ve sene sonu değerlendirmelerinin gerçekleştirilmesi, pozisyon kapsamında yönetsel ve kişisel yetkinliklerin tanımlanması, bunların geliştirilmesi süreçlerinin yönetilmesidir.

 
Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek? Yapı Kredi Bankası iş ilanları arasında yer alan Performans Yönetimi Uzmanı için son başvuru tarihi 19 Ocak 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

Başvuru İçin: https://goo.gl/Vs7Bcn

Sosyal Medyada KpssRehber