Yapı Kredi, 3 Farklı İldeki Şubeleri için Satış Personelleri Alıyor!

Yapı Kredi, 3 Farklı İldeki Şubeleri için Satış Personelleri Alıyor!

Yapı Kredi Bankası, 3 farklı ildeki şubelerinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek üzere banka personel alımları yapıyor.

   4972 07.12.2018
Yapı Kredi Bankası Personel Alım Detayı!

Yapı Kredi Bankası, Adana, Samsun ve Antalya illerindeki şubelerinin satış departmanında görevlendirmek üzere bankacılık ürünlerini satışı için Perakende Direk Satış personelleri alıyor.

 

Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin 4 senelik eğitim veren bölümlerinden ya da Meslek Yüksek Okulu mezunu olmaları, seyahat engellerinin bulunmaması, satış aktiviteleri için ofis dışında yani sahada çalışmaya uygun pozisyonda olmaları istenmektedir.

Tüm adayların esnek çalışma saatlerine uyum sağlamalarını isteyen banka Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda insan ilişkilerinin iyi olmasını, iletişimlerinin güçlü olmasını, zaman yönetiminde iyi, verilen tüm sorumlulukları zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmelerini, satış etkinlikleri konusunda her zaman kendilerine güvenmelerini, dinamik ve aktif olmalarını, bir o kadar da hızlı olmalarını istemektedir.

Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmak isteyen adayların banka iş başvurusu yapması istenip, tüm adayların dış görünümlerine özen göstermeleri, prezantabl olmaları, 28 yaş ve altında olmaları, erkek adayların ise askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmalarını istemektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanlarında 3 il için son başvuru tarihi 3 Şubat 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

http://bit.ly/2QgJKOh http://bit.ly/2AdsBtQ http://bit.ly/2Ulf0tN
Sosyal Medyada KpssRehber