Vakıfbank Müfettiş Yardımcısı İlanı Yayımladı! İşte Şartlar

Vakıfbank yayımlamış olduğu ilana göre bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için yapacağı sınav ile Kamu personeli alımı yapacağını ilan etti.

   1977 26.02.2019
Vakıfbank personel alımı açıklamasında bulundu. Resmi internet sitesinde yapmış olduğu duyuruya göre Vakıfbank Müfettiş yardımcılığı için sınav yapacak. Sınava katılacak adaylardan bazı nitelikler aranmakta ve bu nitelikler sonucunda adayların yerleşim işlemleri yapılacaktır.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Vakıfbank müfettiş yardımcılığı sınavı için adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, Herhangi bir başka kamu kurumu veya kamu kuruluşunda mecburi hizmet zorunluluğu bulunmamak, Alım yapılacak olan Müfettiş yardımcılığı kadrosu için belirtilen fakültelerin bölümlerinden mezun olmuş olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya askerlik ile herhangi bir ilgisi bulunmamak, Daha önce yapılan Müfettiş Yardımcılığı sınavına katılıp ta başarısız olmamış olmak gibi nitelikler aranacak.

SINAV YAPILACAK!

Adaylar başvuru şartlarını taşımaları durumunda başvuru yapacak olup, Sınavın yazılı aşaması, Boğaziçi Üniversitesi tarafından 28.04.2019 Pazar günü 10.00'da ve 14.00'te olmak üzere iki oturum halinde, Ankara ve İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Başvurusu kabul edilen adaylar için 22 Nisan 2019 tarihinde https://sinav.boun.edu.tr internet sitesinden T.C. Kimlik numaralarını girerek yazılı sınav için giriş belgesini alabilirler.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 25 Şubat 2019 tarihi itibari ile başladılar ve en geç 15 mart 2019 tarihine kadar saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre adaylar başvurularını Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliriler. Başvurular https://webservis.vakifbank.com.tr/Sinav/ adresinden yapılacaktır. İlan hakkında detaylı bilgi almak için ilanın tam metnini inceleyebilirsiniz.

İlan Metni İçin Tıklayınız...

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı'na Hazırlıkta En Etkili ve Kolay Kaynak Tavsiyesi İçin Tıklayınız...

 

 

Vakıfbank Personel Alımı 2019 (Banka Sınavları ve İlanları GÜNCEL)
 
Vakıfbank personel alımı 2019 yılı içerisinde de gerçeklemektedir. Bankanın her yıl kadrosuna kattığı ve binlerce kişi arasında seçilen kişilerden olabilirsiniz. Bu haberimizde Vakıfbank’a ait iş ilanlarının yanı sıra diğer bankalarında alımları hakkında bilgiler vereceğiz.

Vakıfbankta Hangi Pozisyonlar ile İşe Başlayabilirim?

  • Memur
  • Uzman – Mali analist yardımcısı
  • Müfettiş yardımcısı
Gibi pozisyonlar ile başlayabilir ve dönemsel sınavlar ile kariyer basamaklarını aşağıdaki tabloda yer aldığı gibi çıkabilirsiniz.

 
Vakıfbank Kariyer Basamakları, Vakıfbank personel alımı 2019 Vakıfbank Kariyer Basamakları
Vakıfbank Personel Alımı 2019 İlanları (Ve Diğer Bankalar) Sitemizde bütün bankaların alımlarını takip ederek anlık olarak paylaşımlarda bulunuruz. Vakıfbank’ta işe başlamanız için öncelikle banka veri tabanına kayıtlı bir profiliniz olmalı. Profil oluşturmak için kariyer.vakifbank.com.tr adresine üye olmalısınız.

  • Girdiğiniz internet site üzerinden “Üye Ol” butonuna tıklayınız.
  • Akabinde özgeçmiş oluşturunuz.
  • Banka alımları olduğu dönemlerde banka sizin sizin özgeçmişinizi değerlendirmeye alarak başvuru sürecinizi başlatır.
Şuanda Vakıfbank Personel Alımı Yapılıyor Mu? Banka personel ihtiyaçlarını yukarıda bahsettiğimiz adımlar ile karşılamaktadır. Uzman veya memur alımları için yukarıda yapılan başvurular değerlendirmeye alınıyor ve bu şekilde personel açıklarını kapatıyorlar. Şuanda yayınlanan bir ilan bulunmamaktadır. Fakat üyelik oluşturarak özgeçmişinizi yazmanızda fayda var.

Vakıfbank Personeli Olmak! Banka görevine yeni başlamış olan müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı ve memurlar için bir takım eğitimler verilmektedir. Bankanın kalite standartları için bu sınavlar bir hayli büyük öneme sahiptir.

Temel bankacılık eğitimleri ile başlayan ve adaptasyon, kurum kültürünü personellerin davranışlarına yerleştirmek amacı ile verilmektedir. Kariyer planı yapan yeni personellerin kesinlikle katılması sağlana bu eğitimler bankaya ait Eğitim Müdürlüğü tarafından verilmektedir. Bankanın insan kaynakları politikaları çerçevesinde büyük bir stratejik öneme sahip olan eğitim sistemi, banka çalışanlarının gelişimini desteklemeyi, motivasyon ve iş tatmini yaratmayı hedeflemektedir.

Sosyal Medyada KpssRehber