Üniversitelere 79 Akademik Personel Alınıyor (Detaylı Liste)

Üniversitelere 79 Akademik Personel Alınıyor (Detaylı Liste)

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu ve Bartın Üniversitesi tarafından 79 akademik personel alım ilanı yayımlandı.

   4647 06.12.2018

Üniversiteler tarafından bugün yayımlanan ilanlarla Öğretim Üyesi, Öğretim Görevlisi, Araştırma Görevlisi ünvanlı kamu personeli alımı ilanları ile 79 kişi alımı yayınlandı. Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi bünyesine 19 Öğretim Üyesi, 36 Araştırma Görevlisi alınacaktır.

19 Öğretim Üyesi alımına başvurmak isteyen kişilerin, 2547 Sayılı Kanunun 23,24 ve 26. maddelerinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmaları, başvuracakları fakülte, bölüm ve alanı belirten dilekçe, Özgeçmiş (YÖK Ek-4 formatında), yabancı dil belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, fotoğraf (2 adet), Diploma fotokopilerinin aslı, noter onaylı sureti veya Üniversite personel Müdürlüğü tarafından aslı görülerek onaylanan suretleri olması gerekmektedir.

Profesörler için doçentlik ve doktora/uzmanlık belgesi, lisans diploması, profesörlük atama yazısı ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 takım dosya, doçentler ve Dr. Öğr. Üys. için doktora, uzmanlık belgesi, lisans diploması, doçentlik atama yazısı ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosya, doçentliğe atamalarda en az Üniversitelerarası Kurulun doçentlik sınavı için kabul ettiği ilkeler aranmakta, yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanması gerekmektedir.

Başvuru Süresi ve Yeri ise ilanın yayın tarihinden itibaren 15 gün içerisinde, aşağıdaki adrese başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurularda meydana gelecek gecikmelerden Üniversitemiz sorumlu değildir. Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörlüğü Havalimanı Yolu 8. Km. Şahinbey-GAZİANTEP

Ayrıntılı alım alım ilan listesi için tıklayınız.

Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi 36 Öğretim Görevlisi ve Araştırma Görevlisi Kadrosuna Müracaat Edecek Adayların başvurularını ilk 04 Aralık 2018 son başvuru tarihi 18 Aralık 2018 olup,ön değerlendirme tarihi 21 Aralık 2018 dir. Giriş sınav giriş tarihi ise 26 Aralık 2018 sonuçların açıklama tarihi 04 Ocak 2019 olarak belirtildi.

Ayrıntılı alım alım ilan listesi için tıklayınız.

İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörlüğü bünyesine 2547 Sayılı Kanun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltme ve Atama Yönetmeliği’nin ilgili maddelerine göre ilanla belirtilen bölümlere 4 Öğretim Üyesi alınacaktır.

Başvurular, başvuru tarihleri içerisinde, Üniversite Rektörlüğü’ne şahsen veya posta yoluyla yapılabilir. Belirtilen şartları taşımayan ve süresi içerisinde başvurmayan adayların başvuruları ile internet üzerinden yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Duyuru Başlama Tarihi : 04.12.2018 Son Başvuru Tarihi : 18.12.2018’dir.

Ayrıntılı alım alım ilan listesi için tıklayınız.

İzmir Kavram Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne yayımlanan ilan ile belirtilen programlara 16 Öğretim Görevlisi kadrolarına Öğretim Elemanı alınacaktır. Başvuru ve Sınav Yeri: Oğuzlar Mahallesi 1251/2 Sokak No:8 Basmane / Konak İZMİR olup sınav takvimi   İlk Başvuru Tarihi  04 Aralık 2018 Son Başvuru Tarihi  :18 Aralık 2018 Ön Değerlendirme Tarihi  :20.12.2018 Giriş Sınav Giriş Tarihi  :21.12.2018 Sonuç Açıklama Tarihi  :25.12.2018 dir.

Ayrıntılı alım alım ilanını incelemek için tıklayınız.

Bartın Üniversitesi 4 adet Öğretim Üyesi Alımlarını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

https://www.kamupersonelialimi.net/https://www.kamupersonelialimi.net/kamu-personeli-alimi/universitelere-79-akademik-personel-aliniyor-h4534.html

Resmi Kamu Personeli Alımı Haberleri Sitesi

Sosyal Medyada KpssRehber