Türkiye Geneli Hastaneler 416 Personel Alımı Yapıyor, Hemen Başvur

Yayımlanan İlana Göre Hastanelere İŞKUR Aracılığı ile Kayıt Görevlisi, Hasta Danışmanı, Hastane Yönetim Organizasyon Meslek Eleman, Hasta Yaşlı Bakımı Personelleri Alımı yapılacaktır. İlana Ulaşmak ve Detaylar için Haberimizin Devamını İnceleyebilirsiniz...

   8879 06.04.2019
Alım Yapılacak Kadrolar: 195 kişi Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 13 kişi Hasta Danışmanı 100 kişi Hastane Yönetimi Organizasyonu Meslek Elemanı 108 kişi Hasta Kabul Kayıt Görevlileri alınacak olup 416 kamu personel alımı yapılacak.

Genel Şartlar: İŞKUR yayımlanan ilan ile iş ilanları kapsamında İlkokul, Lise, Önlisans, Lisans mezunları 13 kişi hasta danışmanı 100 kişi Hastane Yönetimi Organizasyonu Meslek, 195 kişi Hasta Yaşlı Bakımı, 108 kişi Hasta Kabul Kayıttan oluşan toplam alım 416 kişi olarak belirlenmiştir.

Türkiye Genelini kapsayan 416 kişilik hastanelere personel alımı ilanına başvurular başlamış olup yukarıda yayımlanan ilan detaylarındaki kadro dağılımlarına göre uygun ilana başvuruda bulunabilirsiniz.

Başvurular e-devlet şifresi ile gerçekleştirileceği gibi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden başvuruda bulunabilirsin. Hasta kayıt personel alımı için başvuruyu tıklayın. Hasta danışman personel alımı için başvuruyu tıklayın.

Hasta yaşlı bakımı personel alımı için başvuruyu tıklayın. Hastane yönetim organizasyonu personel alımı için başvuru tıklayın. Kamu Personel Alımı

Sosyal Medyada KpssRehber