Türk Kızılayı Şubat Dönemi Personel Alım İlanı Yayımlandı! (En Az 3 Bin 500 TL Maaş İmkanı)

Türk kKızılayı tarafından personel alım ilanı yayımlandı ve 13 farklı kadroda personel alımı yapılacağı ifade edildi. Kariyer sayfası üzerinden yayımlanan ilanlarda alım yapılacak kadrolara göre işe alınacak olan personellere en az 3 bin 500 tl maaş verileceği açıklandı.

   2467 05.02.2019
Kızılay personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımlarında KPSS şartı aranmayacak. Türk Kızılayı'nın yapacağı alımlarda En az 3 bin 500 tl maaş verileceği de ifade ediliyor.

Türk Kızılayı 13 farklı kadroya personel alımı yapıyor. Kızılay kariyer sayfasında açmış olduğu bir ilanda farklı kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

HANGİ POZİSYONLARA PERSONEL ALIMI YAPILACAK?

Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Profesyoneli (SGK012019)

Strateji Yönetimi Müdürü

Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Müdürü (SGKYM2019)

Proje Yönetim Ofisi Müdürü (PYOM2019)

Bilgi Yönetim Merkezi Birim Yöneticisi (BYMBY2019)

Proje Yönetim Ofisi Profesyoneli (PYO012019)

Strateji Yönetimi Profesyoneli (SY012019)

 

Bilgi Yönetim Merkezi Profesyoneli (BYM012019)

Doktor (Doktor 2018)

İdari İşler Personeli (Engelli)-Ankara- Denizli (ENGL-İP)

Executive Assistant (IFRC-01)

Program/ Project Assistant (PA)

Gençlik Çalışanı (GÇ092018)

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

 

Türk Kızılayı adaylardan genel olarak her pozisyon için, İletişimi kuvvetli, Takım çalışmasna yatkın olan, Sorumluluk alabilecek olmak, Dinamik ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilecek olmak, Kendini açık ve net ifade edebilmek, MS Office programlarını kullanabilmek, Yurtiçi veya Yurtdışı seyehat engeli olmamak, problem çözebilme ve analitik düşünebilmek, erkek adaylar için Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak ve pozisyonuna özel şartlar aranır.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

İlgili ilanlar Türk Kızılayı resmi internet sitesinde duyurulmuş olup başvurularda oradan yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar, "https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx"  adresine girerek başvurularını elektronik ortamda gerçekleştirebilirler.

KamuPersoneli.net

Sosyal Medyada KpssRehber