Türk Hava Yolları TK TaKe-Off Personel Alımı Başvurusu

Türk Hava Yolları yeni işine ilk adımını atmanın sağlıyor. TK TaKe-Off yetenek programı ile sen de yeni bir işe güzel bir başlangıç yapabilirsin. Personel alımı başvurusu devam ediyor. Kaynak: Türk Hava Yolları TK TaKe-Off Personel Alımı Başvurusu

   2580 23.02.2019
Türk Hava Yolları yetenek programı personel alımı başvurusu devam ediyor. Kimler Başvuru Yapabiliyor? Belirlenmiş olan şartlara göre Türk Hava Yolları TK TaKe-Off yetenek programı başvurusu gerçekleşiyor. Şartları sağlayan kişilerin başvuruları alınıyor ve direkt olarak belirlenmiş olan kriterler üzerinden değerlendirme yapılıyor.

Aşağıda verilen özellikleri sağlayan kişilerin başvurusu alınır. Yapılan incelemeler sonunda size en kısa süre içinde dönüş yapılır.

Sunulan program kapsamın THY yetenek programları ile hangi alanlarda çalışmak mümkün? Hangi departmanlarda çalışma mümkün olabiliyor.

Kalite ve Teknik. Planlama. Operasyon. Mali. İnsan Kaynakları ve Destek Üniteleri. Pazarlama – Satış. Turkish Cargo İyi derecede İngilizce bilmek. Üniversitelerin lisans son sınıf – yeni mezun – yüksek lisans öğrencisi olmak. Gelişimine önem vermek, yeni fikir üreten, takım çalışmasına yatkın olmaları gerekmektedir.

THY Fırsatları; Çalışanlara çok sayıda fırsat tanınıyor. Önemli sosyal olanaklar, geniş bir bölgeye yayılmış olan servis ağı, çalışan aileleri için özel sağlık sigortaları indirimi, çocuklu çalışanlara kreş imkanı, yurt içi yurt dışı ücretsiz ya da indirimli uçuş imkanları gibi pek çok alanda THY çalışan fırsatları en iyi şekilde sunuluyor. Değerlendirme size bırakılıyor.

THY personel alımı başvuru için tıklayın.

Kaynak: Türk Hava Yolları TK TaKe-Off Personel Alımı Başvurusu

Sosyal Medyada KpssRehber