TUBİTAK Enaz Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İçin Başvuru Alıyor

İŞKUR üzerinden 10 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan iş ilanlarına göre TÜBİTAK-Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (Kamu Grubu) tarafından normal adayların başvurabileceği 1 Şoför ve 4 Güvenlik Görevlisi alımı yapılacak. Kaynak: TUBİTAK Enaz Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İçin Başvuru Alıyor

   397 10.06.2019
TÜBİTAK (Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı) tarafından (Kamu Grubu) olmak üzere 10 Haziran 2019 tarihinde 2 farklı ilan yayımlandı. Yayımlanan resmi ilana göre alım yapılacak olan kadrolar daimi statüde kamu işçisi olacağı belirlendi.

1 Şoför alımı için: Alanında en az 5 yıl mesleki tecrübe sahibi, B sınıfı ehliyet sahibi olmak. SRC ve Psikoteknik belgelerine sahip olmak ve en az ortaöğretim (lise) mezunu olmak şartları aranmaktadır. 10 - 14 Haziran 2019 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu üzerinden çıkılan ilana başvuru alınacaktır. İlan numarası 5007858 olarak belirlendi.

İstenen evraklar Özgeçmiş, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma fotokopisi, Askerlik Belgesi, SGK hizmet dökümü ve işyerinden alınan hizmet belgesi (en az 5 yıl deneyimi gösterir hizmet belgesi), B Sınıfı Ehliyet Fotokopisi, SRC ve Psikoteknik Belge Fotokopisi olarak belirlendi.

Güvenlik görevlisi alımına Önlisans mezunları başvurabilecektir. Üniversitelerin; Özel Güvenlik ve Koruma, Güvenlik, Savunma ve Güvenlik, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik bölümü mezunu olmak şartı aranıyor. Silahlı Özel Güvenlik Görevlisi Kartı sahibi olmak ve ikamet şartını taşıyor olması gereklidir.

Başvuru yapacak adaylar işlemlerini 5002385 ilan numarası ile İŞKUR'a 14 Haziran 2019 tarihine kadar yapmaları gereklidir.

Kaynak: TUBİTAK Enaz Lise Mezunu Kamu Personeli Alımı İçin Başvuru Alıyor

Sosyal Medyada KpssRehber