TEB, Finans Departmanı için Personel Alımları Yapıyor!

TEB, Finans Departmanı için Personel Alımları Yapıyor!

Türk Ekonomi Bankası (TEB), İstanbul’da finans departmanlarında görevlendirmek üzere banka personel alımları yapacağını duyurdu. Detaylar için…

   295 06.11.2018
TEB Personel Alım Detayları

Türk Ekonomi Bankası, üniversitelerin İktisadi İdari Bilimler ya da Mühendislik fakültelerinden mezun olmuş Kurumsal Krediler Tahsis Yetkilisi alımları yapacak. Banka iş başvurusu yapacak adayların ileri seviyede hem sözlü hem de yazılı İngilizce bilmeleri, Microsoft Office programlarını çok iyi kullanabilmelerini, özellikle de Excel ve Powerpoint programlarını çok iyi kullanabilmelerini istemektedir. Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan adayların banka iş başvurusu yapmalarını isteyen banka, bankacılık alanında 2 senelik deneyim sahibi olan adayların başvurularını ön değerlendirmeye alacaktır.

Tüm adayların analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını isteyen TEB, aynı zaman insan ilişkilerinin iyi olmasını, iletişimlerinin kuvvetli olmasını, sunum yapmak kapsamında bilgili olmalarını, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilmelerini istemektedir.

Adaylar İstanbul’da görevlendirilecekleri için tüm adayların bu lokasyonda ikamet etmeleri ya da başvurularının olumlu sonuçlanması halinde İstanbul’da ikamet etmeye uygun olmaları istenmektedir.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 30 Kasım 2018 olarak belirlenmiştir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular geçersiz sayılıp, banka adaylarla iletişime geçecektir. İlana ilişkin detaylı bilgi edinmek ve başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıdan yararlanabilirler.

Başvuru
Sosyal Medyada KpssRehber