Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne 264 Kamu Personeli Alımında Flaş Gelişme!

Uzun zamandır personel alımı beklenen Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine alımı yapılacak olan personel istihdamı için onayın çıktığı açıklandı. Söz konusu Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğüne alınacak personel kapsamında düzenlemeler hakkında son detayı duyurdu...

   761 04.01.2019
Bayındır Memursen 2 nolu (Tapu Kadastro) Şube Başkanı VE Genç Memursen Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Taner Düzgören'den flaş bir açıklama geldi.

Düzgören twitter hesabından yaptığı paylaşımda;

"Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü nezdinde Sözleşmeli personel ile ilgili usul ve esaslar belirlenerek ilan süreci için ÖSYM gönderilmiştir.

ÖSYM Web sayfasında ilan ile ilgili haber kısa zaman içinde yayınlanacaktır." dedi.

 

DÜZGÖREN DAHA ÖNCEDE ALIM İÇİN ONAY ÇIKTIĞINI ŞU ŞEKİLDE DUYURMUŞTU

 

Bayındır Memursen 2 nolu (Tapu Kadastro) Şube Başkanı & Genç Memursen Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Taner Düzgören'den atama bekleyen adayları sevindirecek haber geldi.

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü bünyesine alımı yapılacak olan personel istihdamı için onayın çıktığı açıklayan Taner Düzgören hayırlı olsun dedi.

Bayındır Memur Sen 2 Nolu Şube Başkanı Taner Düzgören sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Düzgören, "Tapu ve kadastro Genel Müdürlüğü nezdinde 264 sözleşmeli personel alım onayı çıkmıştır . Hayırlı olsun inşallah" dedi.

DÜZGÖREN'İN PAYLAŞIMI

KamuPersoneli.net

Sosyal Medyada KpssRehber