Tapu Kadastro Müdürlüğü ve Kamu 1.453 Kamu Personel Alımı Yapıyor

Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ve daha diğer kamu kurumları 1453 kamu personeli alımı ve alımlarda KPSS şartı olmadan yapılacağını yayımladı. Alımlar 18 Mayıs’a kadar devam edecektir.

   4891 17.05.2019
Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ve daha diğer bir çok kamu kurumlarının aralarında bulunduğu 1453 kamu personel alımı ilanları yayımlandı. Alımlara başvurular 18 Mayıs’a kadar KPSS şartsız olarak devam edecektir.

Kamu ilanları Eskişehir, Karaman, Tunceli, İzmir, Sivas, Ardahan ve Aksaray şehirleri için yayımlandı. Alıma başvuru online olarak başlamıştır. Şahsen başvuru yapacak adaylar İŞKUR il müdürlüklerinden son başvuru tarihi bitimine kadar yapabilirler.

Alımı Valilikler, Kaymakamlıklar, Orman İşletme Müdürlüğü, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü, Devlet Su İşleri Müdürlüğü, Özel İdare Müdürlüğü, Köylere Hizmet Götürme Birlikleri, Emniyet Polis merkezleri ve daha bir çok kamu kurumu bu alımları gerçekleştiriyor.

Alıma en az ilköğretim en fazla lisans mezunu olması isteniyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş ve 40 yaşını bitirmemiş adaylar başvuru yapabiliyor.

Tapu ve Kadastro XVII Bölge Müdürlüğü 10 personel alımını 0000280514 TYP numarası ile alım yapmaktadır. Diğer alımlara ulaşmak için aşağıda bulunan link adresine tıklayarak açılan sayfaya sadece ara tuşuna basarak ulaşabilirsiniz.

Tapu Kadastro ve Kamu ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Tapu Kadastro Müdürlüğü ve Kamu 1.453 Kamu Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Medyada KpssRehber