Şekerbank 7 Şehirde Banka Memuru Alacak!

Şekerbank resmi internet adres üzerinden 7 şehir banka memur alımı 2019 iş ilanları açık olduğunu açıkladı. Söz konusu personel alım ilanında Şekerbank’ın genel başvuru üzerinden boş pozisyonlara atama yapacağı belirtildi.

   3937 07.05.2019
Şekerbank banka personelleri alımı devam ediyor. 2019 yılı Şekerbank iş ilanlarında girişken, ekip çalışmasına uyumlu, sektöre ilgili, tercihen deneyimli ve bankacılık sektöründe kariyer yapmayı planlayan adaylara öncelik veriyor.  Şekerbank İnsan Kaynakları bu kapsamda her yıl olduğu gibi 2019 ‘da da istihdam sağlamaya devam ediyor. Şekerbank şu an için Çorum, Ankara, İstanbul, Gaziantep, Tokat, Edirne ve Balıkesir  illerindeki şubelerinde personel çalıştırmak için kadro açmış bulunuyor.

Şekerbank Bankası personeli alımları şu an 4 branşta yapılıyor. Mayıs 2019 güncel alımlarında Ticari Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi ve Oracle Veritabanı Uzmanı kadrolarına personel alımları yapılıyor.

ŞEKERBANK BANKA PERSONEL ALIMI VE ŞARTLARI Adaylar iş ilanlarına Şekerbank resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabiliyor. Başvurmayı düşünen adayların eğitim ve  özel koşulları sağlaması gerekiyor.  Özel şartlar ise şöyle:

  • Tercihen üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi bölümlerinden mezun,
  • En az 3 yıl Kobi Bankacılığı iş kolunda portföy yönetmiş,
  • Takım çalışmasına uyumlu ve iletişim konusunda kendine güvenen,
  • Satış kabiliyeti yüksek,
  • Esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Şekerbank 7 şehir banka memur alımı 2019 iş ilanları üzerinden bakıldığı zaman banka yüksek ve dinamik ekip çalışmasına yatkın eleman aradığı gözleniyor. Şekerbank üzerinde tüm seçme ve işe alma süreçleri, söz konusu pozisyonun durumuna göre değişim gösteriyor. Banka konusunda eğitim, deneyim, yetkinlik ve donanıma sahip olan adaylar işe alınıyor. Banka üzerinde açık pozisyonlar Şekerbank İnsan Kaynakları üzerinden duyuruluyor. Alımı Çorum iş ilanları, Ankara iş ilanları, İstanbul iş ilanları, Gaziantep iş ilanları, Tokat iş ilanları, Edirne iş ilanları ve Balıkesir iş ilanları olarak yapılıyor. Alım 6 banka personeli branşında yapılacak. Aşağıda verilen adres üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Şekerbank Hakkında; Şekerbank 1953 yılında şeker pancarı üreticisinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. 1956 yılında Şekerbank adını alan banka 1993 yılından itibaren özel banka statüsüyle hizmet etmektedir. Şekerbank, kredi alanında uzmanlığı ve yatırımları ile geniş müşteri portföyüne sahiptir.

Şekerbank İş İlanı; İnternet adresimiz üzerinden Türkiye geneli faaliyet gösteren bankaların iş ilanlarına göz atabilirsiniz. Yakın zamanda birçok banka kadrolarında personel açığı bulunması nedeniyle personel alımı gerçekleştiriyor. Belirli aralıklarla güncellenen personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Bankalar tarafından yayınlanan memur ve işçi alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların belirlenen koşulları sağlaması gerekir.

Şekerbank iş ilanları bankanın resmi internet adresi üzerinden yapılıyor. Adayların metinlerinde yer alan tüm özel koşulları sağlaması gerekiyor. İş ilanındaki değişiklik ve işe alım şartları kurumun inisiyatifindedir.

Şekerbank 2019 yılı personel alımı için tıklayın.

Kaynak: Şekerbank 7 Şehir Banka Memur Alımı 2019 İş İlanları

Sosyal Medyada KpssRehber