PTT, HGS ve PTTCELL Personel Alımı Yapıyor

PTT otoyol üzerinde bulunan HGS VE PTTCELL personel alımı iş ilanları yayımladı. Başvuruları başlayan ilanlar ve başvuru sayfası için haberimizin devamında bulunmaktadır.

   5007 16.05.2019
PTT, HGS ve PTTCELL personel alımı iş ilanları yayımladı. Alımlar online başvuru ile yapılabilecek olup büro memuru, aktif saha danışmanı ve aktif saha temsilcisi alımı olarak yapılıyor. PTT merkezlerinde çalışılacak olup sadece HGS personel alımı otoyol üzerindeki PTT HGS dolum tesisinde çalışacaktır. Alımı İstanbul, Bursa ve Edirne şehirleri yapıyor. Başvuru link adresi sayfa sonunda bulunmaktadır.

Büro memuru İşyeri; Edirne PTT OTOYOL Acentesi Yetkinlik: 10 Parmak Klavye Hızlı hesap yapabilme, Orta seviye İngilizce ve Bulgarca Konuşabilen. Çalışma saatleri 08:00-20:00 Çalışma Günleri Pazartesi ile Cuma 5 Gün Ücret: Asgari Ücret + prim + mesai ücreti verilecektir.

Aktif Satış Temsilcisi alımı İstanbul şehrine yapılacaktır. Adaylar en az lise mezunu olarak tecrübeli adayların başvurusu alınacaktır.

PTT Merkezlerinde PTTCELL Bursa alımı için en az lise mezunu hat satışı gerçekleştirecek tercihen satış tecrübesi buluna personel alımı yapılacaktır.

PTT personel alımı 2019, HGS personel alımı 2019 ve PTTCELL personel alımı 2019 olarak çıkılan ilanların başvuru adresine ulaşmak. Başvuru yapacak adaylar link adresi için tıklayın.

Kaynak: PTT, HGS ve PTTCELL Personel alımı İş İlanları

Sosyal Medyada KpssRehber