MSB 600 Kadrolu Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Milli Savunma Bakanlığı İŞKUR üzerinden 25 Mart 2019 da yayınladığı 600 kadrolu sürekli işçi alımı başvuruları başladı. İlan durumuna göre öğrenim durumu ve diğer şartlar değişiyor.

   5764 25.03.2019
Milli Savunma Bakanlığı 25 Mart 2019 tarihinde İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar ile 600 kadrolu sürekli işçi alımı başvuruları başladı. Adaylar bu ilanlara nasıl başvuru yapacak. Öğrenim durumları nelerdir işte alım detayları ve ayrıntıları.

Başvurular 25 Mart 2019 da başlamış olup 29 Mart 2019 tarihleri arasında İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla ile sona erecektir.

Milli Savunma Bakanlığı’nın yayınladığı ilana göre istihdam edilecek olan personeller; İstanbul, İzmir ve Gölcük Tersanesi Komutanlığı’nda sürekli işçi kadrosunda istihdam edileceklerdir.

Aranacak şartlar en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak olarak öngörülmektedir. İlan numaraları içerisinde bulunan özel şartları taşımaları gerekmektedir.

Milli Savunma Bakanlığı 600 kamu personeli alımı ilanında adaylarda aranan şartlara ve İŞKUR ilan numaraları saat: 01;00 da haber içerisine ilave edilecektir. Kamu Personeli Alımı Haber Sitemizin sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

NOT; İŞKUR 6 sayfa 89 ilan ile alımı gerçekleştirdiği üzere İŞKUR başvuru yerine girilerek iş yeri unvanına MSB yazılarak 89 ilana ulaşılabilir.

Başvuru için tıklayın.

Kaynak: MSB İŞKUR üzerinden 600 Kadrolu Sürekli İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Sosyal Medyada KpssRehber