MSB 523 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı MSB 208 Yılı 523 Sözleşmeli Memur Alımı Başvuru Sonuçlarını ve taban puanları açıkladı. MSB sözleşmeli personel alımı başvuru sonucu sözlü sınav detayları ve duyuruya My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

   3183 16.03.2019
Milli Savunma Bakanlığı MSB 2018 yılı sözleşmeli personel alımı kapsamında 523 kadroya mühendis alımı için başvuru sonuçları personel temin başkanlığı tarafından açıklandı. MSB 2018 yılı 523 personel alımı başvuru sonucu ve en düşük KPSS puanlarını My memur olarak hazırladık.

MSB 523 PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV TARİHİ BELLİ OLDU

Millî Savunma Bakanlığı merkez ve taşra teşkilatlarında istihdam edilmek üzere ilana çıkılan 523 Sözleşmeli Personel kadrosu için 17 Nisan - 2 Mayıs 2019 tarihlerinde sözlü sınav yapılacaktır.

Başvurusu kabul edilen adaylardan, alım yapılacak her unvan için kadro sayısının 10 katı kadar aday KPSS P3 puanına göre sıralanarak taban puanlar belirlenmiştir. Son sıradaki adayla eşit puan alan adaylar da sınava çağrıldı.

MSB 523 personel alımı başvuru sonucu alım yapılacak unvanlara ait taban puanları aşağıdaki PDF bağlantısından inceleyebilirsiniz.

MSB personel alımı başvuru sonucu adaylar, sorgulama sayfasında belirtilen tarih ve saatte MEBS Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Mamak/Ankara adresinde hazır bulunmaları gerekiyor.

My Memur olarak MSB 523 personel alımı başvuru sonucu sözlü sınav detaylarını ayrıca açıklayamaya devam edeceğiz. Sözlü sınava dair detaylar kısaca şu şekildedir:

Belirtilen tarihte sınav merkezinde bulunmayan adaylar sınav haklarını kaybedeceklerdir. Adaylar sınava gelirken Başvuru Kılavuzunda belirtilen belgeleri getireceklerdir.

“İş Güvenliği Uzmanı” belgesi istenilen unvanlara başvuran adayların sınava gelirken belgelerini getirmeleri gerekiyor.

Adayların sınava gelirken belgelerinin aslı ile birlikte fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir. Ancak getirilen belgelerin asılları teslim edilmeyecek, adayın kendisinde kalacaktır. Cep telefonu ile sınav merkezine giriş kabul edilmeyecektir.

MSB personel alımı başvuru kılavuzu:

pdfindir.jpg

MSB personel alımı başvuru sonucu KPSS Taban Puanları:

pdfindir.jpg

MSB personel alımı sözlü sınav duyurusu:

pdfindir.jpg

MSB Personel alımı başvuru sonucu:

tiklayiniz.jpg

Kaynak: Milli Savunma Bakanlığı 2018 Yılı 523 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Sosyal Medyada KpssRehber