Warning: filemtime(): stat failed for /home/kpss/public_html/cache/_memurilan-13391-Garanti-Bankasi,-MYO-Mezunu-ve-Ogrenci-Sosyal-Medya-Asistani-Alimlari-Yapacak-.html.lck in /home/kpss/public_html/libraries/stasa/application.php on line 94
Garanti Bankası MYO Mezunu ve Öğrenci Sosyal Medya Asistanı Alımları Yapacak

Garanti Bankası MYO Mezunu ve Öğrenci Sosyal Medya Asistanı Alımları Yapacak

Garanti Bankası, bünyesinde istihdam etmek üzere lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu banka personel alımı yapacağını duyurdu.

   1441 01.01.1970

 

Garanti Bankası Personel Alımları

Garanti Bankası lisans ya da yüksekokulu mezunu Sosyal Medya Asistanı alımları gerçekleştirecek. Öğrencilerin yapacakları başvurular da değerlendirmeye alınacak olup, öğrenci adayların okul ders saatleri ile banka iş saatlerinin çakışmaması gerekmektedir.

 

Banka iş başvurusu yapacak adayların 30 yaşından fazla olmaması istenip, erkek adayların ise askerlik görevlerinin bulunmaması ya da askerlik yapmak ile sorumlularsa en az 1 sene tecil ettirmeleri istenmektedir.

Garanti Bankası iş ilanları arasında yer alan Sosyal Medya Asistanı alımlarında adaylar gece vardiyali olarak görevlendirilecekler. Bu nedenle banka iş ilanı başvurusu yapacakların gece çalışmaya uygun olmaları, gece çalışmakta sorun yaşamaları istenmektedir. Tüm adayların her zaman sakin ve sabırlı olmasını isteyen banka, aynı zamanda yine herkesin empati kurabilmeleri, iletişim yeteneklerin gelişmiş olmasını, insanlarla olan iletişimlerinin son derece iyi olması, sosyal medya mecralarını aktif olarak takip ediyor olmaları istenmektedir.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda görevlendirilecek olan adaylar, haftanın herhangi 5 günü istihdam edilecek olup, çalışma saatleri ise gece 00.00 ile sabah 09.00 arası olacaktır

 
 
Sosyal Medya Asistanları Ne Yapacak?

Garanti Bankası Sosyal Medya Asistanı alımları için başvuru yapan ve başvurusu onaylanan kişiler banka müşterilerine banka ürün ve hizmetlerini sosyal medyalardan tanıtımlarını gerçekleştirecekler. Aynı zamanda bankayla sosyal medya kanalıyla iletişim kurmak isteyen kişilerin mesajları veri tabanına girişleri yapılacak, sorun ve şikayetler değerlendirmeye alınacak, ilgili kişilere bilgilendirme yapılacak. Tüm işlemlerin takipleri gerçekleştirilecek müşteriler bilgilendirilecek, sorun ve şikayetlere zamanında cevap verilecek.

Banka İş Başvuruları Ne Zaman Son?

Sosyal Medya Alımları için son başvuru tarihi 2 Kasım 2018 olarak belirlenmiştir. İlgili ilana ilişkin detaylara haberin sonunda verilen bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-bankasi-sosyal-medya-asistani-gece-vardiyali-2141545

Sosyal Medyada KpssRehber