Türkiye Belediyeler Birliği Daimi Kamuya 8 İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Belediyeler Birliği Daimi Kamuya 8 İşçi Alımı Yapacak

Türkiye Belediyeler Birliği TBB Personel ve Yazı İşleri Müdürlüğü tarafından 8 kamu işçisi alımı yapılacak. İlan metni DPB’de yayımlandı. İşçi alımı şartları için tıklayınız.

   968 01.01.1970
 Türkiye Belediyeler Birliği bünyesinde istihdam edilmek üzere aşağıda unvanları belirtilen pozisyonlara 8 adet sürekli (daimi) işçi statüsünde nitelikli personel alımı yapılacaktır. Başvurular, 18-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri’ne şahsen veya elektronik ortamda İŞKUR internet adresi üzerinden yapılacaktır.

Personel alımı genel şartları; Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, Görevini devamlı olarak yapmaya engel bir durumu olmamak, Yurt içi ve dışı seyahat etmesinde herhangi bir engeli bulunmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucunda göreve başlamalarında bir engel bulunmamak gerekiyor.

Uzman (Genel) En az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülte veya bölümlerinden mezun olmak, Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az (B) düzeyinde puan almış olmak veya bu düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olmak, Tercihen proje hazırlama ve yönetimi, finansman ve bütçeleme konularında tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Uzman (Genel) alımı için En az dört yıllık öğrenim veren yükseköğretim kurumlarının mühendislik, mimarlık, şehir ve bölge planlama fakülte veya bölümlerinden mezun olmak.

Yabancı Dil Sınavından (YDS) (İngilizce) en az (B) düzeyinde puan almış olmak veya bu düzeyde yabancı dil bilgisine sahip olmak, Tercihen proje hazırlama ve yönetimi, finansman ve bütçeleme konularında tecrübe sahibi olmak gerekiyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr
Sosyal Medyada KpssRehber