İŞKUR TYP İle 60 Bin Personel Alımı Başvuruları Başladı!

Milli Eğitim Bakanlığı MEB için İŞKUR kapsamında 60 Bin TYP "bakım onarım ve temizlik" personeli alımı başvuruları başladı.

   1957 01.01.1970
 İŞKUR TYP 60 bin "MEB bakım onarım ve temizlik" personeli alımı için başvurular 23 il için başladı. Toplam 408 farklı TYP personel alımı ilanı yer alıyor.

Bilindiği üzere İçişleri Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından imzalanan protokolünün ardından başladı.

İŞKUR TYP için toplamda Milli Eğitim Bakanlığına 80 bin işçi personel alımı yapılacak ve 9 ay istihdam edilecek. 60 bin "MEB Bakım Onarım ve Temizlik görevlisi" için birçok ilde başvurular başladı. Diğer iller de ilanları yayımladıkça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

İŞKUR TYP 20 bin güvenlik görevlisi alımı için şu an güncel başvuru bulunmamaktadır. Güvenlik personeli alımları da başladığında sizleri bilgilendireceğiz.

408 ilanın tüm başvuru tarihleri, son başvuru tarihleri ile işe başlama tarihlerinin yer aldığı dosyamız için TIKLAYINIZ. Excel olarak indirmek için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr
Sosyal Medyada KpssRehber