TCDD Taşımacılık 6 Kamu Personeli İşçi Alımı Yapacak

Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürlüğü 2 engelli işçi alımı ile 4 eski hükümlü işçi alımı yapacak.

   1445 01.01.1970
 Karabük Depo Müdürlüğü ve Afyonkarahisar Lokomotif Bakım Atölye Müdürlüğüne mekaniker lokomotifçi olarak 2 engelli işçi alımı ile Ankara, Karabük Hatay ve Konya illeri için 1'er eski hükümlü işçi alımı olmak üzere toplam 6 kamu işçisi alımı yapılacak.

Mekaniker Lokomotifçi Talebine başvuracak adaylardan istenilen belgeler; yük ve yolcu taşımacılığının birlikte yapıldığı raylı sistemlerde hareket eden lokomotif ve vagonların tamir ve bakım işlerinde en az 1 yıl tecrübeli olmak şartı aranmaktadır.

Adaylar çalışmalarını iş yerinden alacakları yazı ile belgeleyeceklerdir. İş yerinden almış oldukları yazıda hangi işte çalışmış olduğu, işyeri sigorta sicil numarası ve hangi tarihler arasında ne kadar çalıştığı belirtilecektir. Ayrıca, SGK hizmet dökümü istenecektir.

Tezgah makine ve talaşlı imalat işçiliği sanat kolunda 1 işçi alımı, elektrikçilik sanat kolunda 2 işçi alımı ve motor tamirciliği sanat kolunda 1 işçi alımı için şartlara dair tüm detaylara ayrıca aşağıdaki ilan metninden inceleyebilirsiniz.

Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü 2 engelli işçi alımı için TIKLAYINIZ. Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü 4 eski hükümlü alımı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr
Sosyal Medyada KpssRehber