İş Bankası Güvenlik Personeli Alıyor İşte Başvuru Şartları ve Detayları

İş Bankası Güvenlik Personeli Alıyor İşte Başvuru Şartları ve Detayları

İş Bankası güvenli alımı yapıyor. 2018 Eylül ayında yayımlanan ilana göre İş Bankasına güvenlik görevlisi personel alınacak. Banka memur alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

   1229 01.01.1970
 Türkiye İş Bankası güvenlik görevlisi personel alımı başvuruları başladı. Banka tarafından yayımlanan iş ilanı kapsamında İş Bankası’nın İstanbul ilinde yer alan şubelerine ve genel müdürlük birimlerine güvenlik görevlisi alınacak.

Genel başvuru şartları Türk vatandaşı olmak, Türkiye genelinde görev yapmaya engel sağlık durumu olmamak gibi hususlar şeklinde belirtildi. Banka personel alımı için yalnızca erkek adaylar başvuru yapabilecek.

Yaş şartı olarak 27 Eylül 1990 tarihinde ya da daha sonra doğmuş olma belirtildi. Başvuru broşürüne göre ayrıca en az lise mezunu olmak, askerlik görevini yapmış olmak şartları yer alıyor. Alımın yapılacağı İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak da başvuru şartları arasında yer aldı.

Güvenlik görevlisi alımına başvuracak adayların en az 27 Eylül 2019 tarihine kadar geçerliliği devam eden, silahlı özel güvenlik sertifikasına sahip olmaları gerekiyor. Boy şartı ise en az 175 santimetre boyunda olmak şeklinde ifade edildi.

İş Bankası personel alımı başvuruları 21 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. Adayların bu tarihte saat 18:00’e kadar internet ortamından başvurularını tamamlamış olmaları gerekecek. Başvurular sadece İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecek. Başvuru geçerli bulunan adaylar daha sonra sınav aşamalarına çağrılacak. İş Bankası personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr
Sosyal Medyada KpssRehber