Ege Üniversitesi Sözleşmeli 33 Personel Alıyor İlanı Yayımlandı

Ege Üniversitesi personel alımı yapacak. DPB iş ilanı uyarınca Ege Üniversitesine 33 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.

   2123 01.01.1970
 Kamu personeli alımı ilanları içerisinde Ege Üniversitesi sağlık personeli alımı ilanı yayımlandı. 15 Ağustos 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde görev yapmak üzere 33 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Alım için tüm açık pozisyonlar önlisans mezunu sağlık teknikeri unvanlarında olacak.

Sağlık teknikeri pozisyonlarına belirtilen programlardan önlisans mezunlarının başvuruları alınacak. Meslek yüksekokullarının Ameliyathane Hizmetleri bölümü, Anestezi bölümü, Eczane Hizmetleri bölümü, Ambulans ve Acil Bakım veya İlk ve acil yardım bölümü, Patoloji Teknikerliği bölümü, Biyomedikal Cihaz Teknolojisi bölümü, Tıbbi Görüntüleme bölümü mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru yapmak isteyen adayların yukarıdaki bölüm şartının yanı sıra genel memuriyet niteliklerini taşımaları gerekiyor. 2016 KPSS P93 puanlarına göre yerleştirme yapılacağı için bu puana sahip olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Ege Üniversitesi personel alımı başvuruları 15 gün süreyle devam edecek. Adayların istenilen belgeler ile birlikte Tıp Fakültesi Hastanesi İşçi ve Sözleşmeli Personel Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Yerleştirme işlemleri mülakatsız, sadece KPSS puanına göre yapılacak. Ege Üniversitesine ait iş ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

SÖZLEŞMELİ ÜNİVERSİTE İLANLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber