Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli 152 Personel Alımı Yapıyor!

Atatürk Üniversitesi memur alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre üniversite 152 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacak. Atatürk Üniversitesi personel alımı şartları haberimizde yer alıyor.

   1419 01.01.1970
 Atatürk Üniversitesi personel alımı yapacak. Devlet Personel Başkanlığının 10 Ağustos 2018 tarihinde yayımladığı iş ilanı uyarınca, Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma Ve Uygulama Merkez Müdürlüğünde 4/B statüsünde sözleşmeli olarak görev yapmak üzere 152 memur alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı detayları ilanda belirtildi.

Üniversite personel alımı kapsamında 100 hemşire alınacak. Hemşire alımı için 60 pozisyona Hemşirelik bölümü lisans mezunu adaylar başvuru yapacak. Diğer 40 pozisyona ise lise mezunu hemşireler arasından, ilan metninde belirtilen sertifika programlarından birini bitirmiş olan adaylar başvuru yapabilecek.

Ayrıca Tıbbi görüntüleme teknikleri bölümü önlisans programından mezun 25 radyoloji teknikeri ve Radyoloji teknisyenliği bölümü ortaöğretim programından mezun 5 radyoloji teknisyeni alınacak. Laborant, fizyoterapist, eczacı, psikolog ve diyetisyen pozisyonlarına da personel alınacak. Bunların şartlarını ve detaylarını aşağıdaki ilan metninden inceleyebilirsiniz.

Atatürk Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuruları 27 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Adayların başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü İnsan Kaynakları Birimine şahsen başvurmaları gerekecek. Personel alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

SÖZLEŞMELİ ÜNİVERSİTE İLANLARINDAN ANLIK HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber