Garanti Bankası Personel Alıyor İlanı Yayımlandı!

Garanti Bankası güvenlik görevlisi, müşteri danışmanı ve gişe asistanı alım ilanı yayımladı. Peki başvuru şartları neler? Başvurular nasıl yapılacak? Haberimizin devamında detayları açıklıyoruz.

   3130 01.01.1970
 Garanti Bankası farklı şehirlerde bulunan ve kadrosunda personel açığı bulunan banka şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. Farklı eğitim seviyelerinden mezun olmuş olan kişilerin başvuruda bulunabileceği ilana başvurular kariyer siteleri üzerinden yapılıyor. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar bu sitelere üye olarak başvurularını gerçekleştirebilecek. İlanlara ulaşmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz. https://goo.gl/7985vt Peki kimler başvuruda bulunabilir? alım yapılacak olan pozisyonlar hangiler?


İŞTE DETAYLAR

Garanti bankasının yayımladığı personel alım ilanın da alım yapılacak olan kadrolar şu şekilde: Garanti Bankasının yayımladığı ilana göre çok sayıda pozisyona alımlar yapılacak. Hangi pozisyona kaç personel alımı yapılacağı açıklanmadığı için toplam personel alım sayısı bilinmiyor. Açık bulunan kadrolar arasında Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Gişe Asistanı, Operasyonel Risk Uzmanı, Müşteri Danışmanı, Teknik Personel, Dış Ticaret ve Krediler Uzmanı, Kobi Bankacılığı Portföy Yöneticiliği, Güvenlik Görevlisi, Satın Alma Uzmanı, Müşteri Deneyimi Araştırma Personeli ve İçerik Yönetim Yetkilisi kadroları bulunuyor. İlanın genel başvuru koşulları şu şekilde: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu hakları mahrumiyeti bulunmamak, Gişe Memuru pozisyonu için belirtilen eğitim düzeyinden mezun olmuş olmak, görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmamak şartları aranan genel şartlar arasında bulunuyor her pozisyon için özel şartlar bulunabiliyor.

Kaynak: www.isinolsa.com

BANKA MEMUR ALIM İLANLARINDAN AN AN HABERDAR OLMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!

Sosyal Medyada KpssRehber