İş Bankası Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı Alımı Başlattı!

İş Bankası personel alımı yapıyor. Buna göre bilgi teknolojileri sistem destek uzmanı memur alınacak. Lisans mezunu banka personel alımı şartları haberimizde yer alıyor.

   1106 01.01.1970
 İş Bankası personel alımı ilanı yayımlandı. 5 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanan iş ilanı uyarınca Türkiye İş Bankası bilgi teknolojileri bölümünde sistem destek uzmanı olarak görev yapacak personel istihdam edilecek. Banka personel alımı için başvuru şartları ve süreçler, iş ilanında detaylı şekilde açıklandı.

Başvuru yapabilmek için Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak, (04 Ağustos 1988 ve sonrasında doğmuş olmak), üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen bankacılık, bilişim, ekonomi, ekonometri, enformatik, finans, işletme, istatistik, maliye, muhasebe, uluslararası ticaret bilgisayar, yazılım, elektrik-elektronik, endüstri, matematik, mekatronik ve telekomünikasyon alanlarındaki bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Adayların iyi derecede İngilizce bilmeleri (TOEFL’dan en az 72 puan şartı), erkek adayların askerlik yapmış ya da Kasım 2019’a kadar tecil ettirmiş olmaları gerekecek. Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak gibi genel şartlar da ilanda yer aldı.

İş Bankası memur alımı başvuruları 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü saat 12.00’ye kadar alınacak olup sadece İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir. Sınavın yazılı aşaması 04 Ağustos 2018 Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilecektir. Personel alımıyla ilgili diğer detaylar ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

BANKA ALIM HABERLERİNE ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber