Üniversitelere Toplamda 334 Memur ve Personel Alımları Yapılıyor!

Üniversitelere Toplamda 334 Memur ve Personel Alımları Yapılıyor!

Türkiye geneli farklı bölgelerde bulunan devlet üniversiteleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 334 memur ve personel alımı yapıyor. Peki detaylar nedir?

   1863 01.01.1970
 Ülkemizin her şehrinde en az bir tane devlet üniversitesi bulunmakta olup nüfusuna göre aynı şehirde 2 veya daha fazla üniversitede bulunabilmektedir. Buna göre İşin Olsa ekibi olarak üniversiteler tarafından hazırlanmış olan tüm memur ve personel alımı ilanlarını bir araya getirdik.

Üniversite Rektörlükleri tarafından hazırlanan ve kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında devlet üniversitelerinin sağlık sektörü için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 334 memur ve personel alımı yaptığı görülmektedir. Peki alımlara ilişkin detaylar nedir, nasıl başvuru yapılır? 

ALIM YAPAN ÜNİVERSİTELER NEDİR?

Devlet üniversiteleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 334 memur ve personel alımı yapıyor. Peki alım yapan üniversiteler nelerdir? Buna göre

İzmir Bakırçay Üniversitesi 29 Sözleşmeli Personel Alacak,
Dicle Üniversitesi 80 Sözleşmeli Personel Alacak
İnönü Üniversitesi 163 Sözleşmeli Personel Alacak,
Yozgat Bozok Üniversitesi 53 Sözleşmeli Personel Alacak,
Anadolu Üniversitesi 9 Sözleşmeli Personel Alımı yapacak olup toplam 334 memur ve personel alımı gerçekleştirilecektir.

Alımların tamamı sağlık sektörü için yapılacak olup adayların öncelikle istenen evraklar, aranan şartlar gibi detayları öğrenmesi ardından başvuru tarihleri içerisinde üniversitenin personel daire başkanlıklarına şahsen ya da kabul ediliyorsa posta yolu ile müracaatlarını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Kaynak: www.isinolsa.com

SÖZLEŞMELİ ÜNİVERSİTE İLANLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber