İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 153 Memur Alımı Yapıyor İlan Yayımlandı

İnönü Üniversitesi Sözleşmeli 153 Memur Alımı Yapıyor İlan Yayımlandı

İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. İlana göre üniversite memur alımı kapsamında 153 sözleşmeli sağlık personeli alınacak. Lisans, önlisans, lise mezunu personel alımı şartları haberimizde yer alıyor.

   920 01.01.1970
 İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alımı yapacak. 2 Temmuz 2018 tarihinde yayımlanan ilan kapsamında İnönü Üniversitesi bünyesinde görev yapmak üzere 153 memur alımı gerçekleştirilecek. 4/B statüsünde yapılacak olan alım, sağlık personellerini kapsıyor.

Hemşire alımı için 150 kontenjan verildi. Lisans düzeyinde hemşirelik, hemşirelik ve sağlık hizmetleri veya sağlık memurluğu mezunu adayların başvuruları alınacak. 2 fizyoterapist alımının yanı sıra 1 de destek personeli istihdam edilecek. Destek personeli pozisyonuna en az 2 yıl sabit protez yapımı deneyimine sahip olmak ve CAD-CAM ile Laser Sintering cihazları kullanım sertifikası olan lise mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

Sağlık teknikeri pozisyonuna toplam 10 kontenjan verildi. Bunlar farklı sayılarda eczane teknikerliği veya eczane hizmetleri, radyoterapi, radyoloji veya tıbbi görüntüleme teknikleri, anestezi veya anestezi teknikerliği, pataloji laboratuvar veya pataloji laboratuvar teknikleri mezunu adaylar için ilan edildi.

İnönü Üniversitesi personel alımı başvuruları 16 Temmuz 2018 tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar adayların İnönü Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı İdari Personel Bürosuna şahsen başvurmaları gerekecek. Posta ya da internet ortamından başvuru kabul edilmeyecek. Daha fazla detaya ve ilan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMLARINDAN ANLIK HABERDAR OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ!
Sosyal Medyada KpssRehber