İŞKUR Üzerinden 3 Bin 694 Güvenlik Görevlisi Alınıyor!

Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden 3 bin 694 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Peki nasıl başvuru yapılır ve aranan şartlar nelerdir?

   1057 01.01.1970
 Ülkemizde faaliyetlerine devam etmekte olan kamu kurumları ile özel sektör firmaları açık olduğunu tespit ettikleri kadrolar için iş ilanları yayımlamakta olup Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlanan tüm güvenlik görevlisi alımı ilanlarını bir araya getirdik. 3 bin 694 güvenlik görevlisi alımı yapılıyor.

Türkiye İş Kurumu İŞKUR tarafından özel sektör firmalarının duyurduğu güvenlik görevlisi alımlarına bakıldığında 3 bin 694 güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Peki aranan şartlar nelerdir? Adaylar başvurularını nasıl yapabilir? 

ARANAN ŞARTLAR NELERDİR?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara bakıldığında 3 bin 694 güvenlik görevlisi alımı yapıldığı görülmektedir. Adayların güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak, diksiyonu düzgün olmak, boy kilo orantılı olmak, tercihen vardiyalı çalışabilir olmak, mesleğini yapmakta sorun çıkartıcı sağlık sorunu olmamak gibi şartlarına sahip olması gerekmektedir. Peki adaylar İŞKUR üzerinden yayımlanan güvenlik görevlisi alımı iş ilanlarna nasıl başvuru yapabilir?

BAŞVURULAR NASIL YAPABİLİR?

Özel sektör firmalarının yayımlamış olduğu 3 bin 694 güvenlik görevlisi alımı ilanına başvuru yapmak isteyen adayların tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/yLGPtf linkini kopyalaması ve yapıştırması gerekmektedir. Bu link üzerinden adaylar tüm ilanları görüntüleyebilir ve istediği firma için başvurularını gerçekleştirebilir.

Kaynak: www.isinolsa.com

İŞKUR İLANLARINA DAKİKA DAKİKA ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber