Bozok Üniversitesi 102 Memur Alımı Yapıyor İlanı Yayımlandı

Bozok Üniversitesi memur alımı başvuruları başladı. Bu kapsamda 102 sağlık personeli alımı yapılacak. Üniversite en az lise mezunu personel alımı şartları haberimizde yer alıyor.

   846 01.01.1970
 Üniversite personel alımı ilanı yayımlandı. Devlet Personel Başkanlığının internet sitesinden yayımlanan ilana göre Bozok Üniversitesi Hastanesi ve Rektörlük birimine 657 sayılı Kanunun 4/B statüsünde görev yapmak üzere 102 sözleşmeli personel alımı yapılacak. En az lise mezunu memur alımı şartları ve başvuru bilgileri haberimizde yer alıyor.

Bozok Üniversitesi memur alımı kapsamında 64 hemşire alınacak. Hemşire alımı için lisans ve lise mezunlarına kadrolar ayrıldı. Bu kontenjanlara, ilandaki tabloda yer alan bilgilere göre istenen deneyim ve sertifikaya sahip adaylar başvuru yapabilecek. 

Hemşire pozisyonunun yanı sıra ebe, eczacı, diyetisyen, laborant, sağlık teknikeri ve diğer sağlık personeli pozisyonlarına sağlık personeli alınacak. Bu pozisyonlar hakkında da öğrenim ve deneyim şartları tabloda detaylı olarak yer alıyor.

Bozok Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuruları 30 Nisan 2018 Pazartesi günü saat 17:00’ye kadar sürecek. Adaylar bu tarihe kadar Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen müracaat edecek. Bunun dışında bir başvuru yolu kabul edilmeyecek. İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

ÜNİVERSİTE İLANLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber