Uludağ Üniversitesi 191 Memur Alıyor!

Uludağ Üniversitesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı kapsamında 191 memur alımı yapılacak. Sağlık personeli alımı kontenjanları ve başvuru şartlarına dair detaylar belli oldu.

   860 01.01.1970
 Uludağ Üniversitesi Rektörlüğü 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre sözleşmeli personel alım ilanı DPB’de yayımlandı.  657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4.maddesinin (B) fıkrasına göre sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere  2016 KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Hastanesi’nde görevlendirilmek üzere sözleşmeli personel yerleştirmesi yapılacaktır.

149 Hemşire alımı için Fakülte veya Yüksekokulların 4 yıllık Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Lisans Programından mezunu olmak gerekiyor.

12 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Laboratuvar) alımı için Üniversitelerin Tıbbi Laboratuvar - Tıbbi Laboratuvar Teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekiyor

2 Sağlık Teknikeri (Radyoterapi) alımı için Üniversitelerin Radyoterapi önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

10 Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme) alımı için Üniversitelerin Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

8 Sağlık Teknikeri (Anestezi) alımı için Üniversitelerin Anestezi önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

3 Sağlık Teknikeri (Elektronörofizyoloji) alımı için Üniversitelerin Elektronörofizyoloji önllisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Perfüzyon Teknikeri) alımı için Üniversitelerin Perfüzyon Teknikleri önlisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Sağlık Teknikeri (Odyometri) alımı için Üniversitelerin Odyometri önllisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 PSİKOLOG alımı için Fakülte veya Yüksekokulların Psikoloji Lisans programından mezun olmak. Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans veya Doktora yapmış olmak gerekiyor.

1 PSİKOLOG alımı için Fakülte veya Yüksekokulların Psikoloji Lisans programından mezun olmak. Klinik Psikoloji alanında Yüksek Lisans veya Doktora yapmış olmak. WISC 4 testini uygulayabilen, aile danışmanlığı konusunda deneyimli, çocuklarda psikopatoloji dersi almış olmak gerekiyor.

1 Fizyoterapist alımı için Fakülte veya Yüksekokulların Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans programından mezun olmak gerekiyor.

1 Fizyoterapist alımı için Fakülte veya Yüksekokulların Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Lisans programından mezun olmak. Kardiyopulmoner rehabilitasyon alanında eğitim almış ve/veya deneyimli olmak ve bunu belgelemek gerekiyor.

1 Diğer Sağlık Personeli (DİL VE KONUŞMA TERAPİSTİ) alımı için Fakültelerin Dil ve Konuşma Terapisi Lisans programından mezun olmak. Dil ve Konuşma Terapisi alanında Yüksek Lisans veya Doktora yapmış olmak gerekiyor.

Sağlık personeli alımı genel şartları; Başvuracak adaylarda 657 Sayılı Kanunun 48.maddesinde belirtilen genel şartlar aranır.

2016 yılı KPSS (B) grubu P3 (lisans mezunları için) ve P93 (önlisans mezunları için) puanı esas alınacaktır.

5917 Sayılı Kanunun 47.maddesinin 5.fıkrası a) 2 bendi gereğince, 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifa nedeniyle sözleşmesi fesh edilenler; fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl süre geçmeden başvuruda bulunamazlar.

Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 4/B’ li olarak çalışıyor olmamak, Taksirli suçlar hariç olmak üzere; affa veya zaman aşımına uğramış, yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmamak gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, tecilli veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor. Memur alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: www.mymemur.com.tr

ÜNİVERSİTE İLANLARINA ANLIK ULAŞMAK İÇİN TAKİPTE KALIN!
Sosyal Medyada KpssRehber