Ziraat Bankası Toplamda 235 Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Ziraat Bankası Toplamda 235 Banka Memuru Alımı Yapıyor!

Geçtiğimiz günlerde Ziraat Bankası tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda 235 personel alımı yapılacağı açıklandı. Peki Ziraat Bankasında çalışmak için şartlar neler? Başvurular nasıl ve ne zaman olacak? Başvuru şartları neler?

   2777 28.06.2018
 Ziraat Bankasından yapılan açıklamanın satır başlıkları şu şekilde oldu: Yayımlanan duyuruya göre 235 personelin alınacağı bildirildi. Bu alınacak personellerin ise hangi pozisyonlarda çalışacakları da detaylı bir şekilde açıklandı. Başvurular 20 Haziran 2018 tarihinde başladı ve 6 Temmuz 2018 tarihine kadar sürecek. Başvuruda bulunacak olan adayların 100 tl yatırması gerekecek. Ücretini yatıran adaylar Anadolu Üniversitesi’nin https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/ sitesinden 9 Temmuza kadar başvurularını tamamlayacak. Peki aranan şartlar neler? Hangi pozisyonlara alımlar olacak?

Ziraat Uzman Yardımcısı Sınavında Çıkmış ve Çıkabilecek Sorular için Tıklayınız

ARANAN ŞARTLAR VE ALIMI YAPILACAK OLAN POZİSYONLAR


Ziraat Bankası tarafından alımı yapılacak olan pozisyonlar açıklandı. İşte o pozisyonlar: Alımı yapılacak olan personel İstanbul'da ki Genel Müdürlüklerde ve Kurumsal ve Girişimci Şubelerde, Ziraat Katılım Bankası A.Ş. bünyesinde çeşitli şehirlerde, İstanbul'da görev alacak Yazılım Mühendisi, İş Analisti, Altyapı Sistem Mühendisi olmak üzere toplamda 235 personel alımı yapacak. Başvuruda aranan şartlar ise şu şekilde: 4 yıllık eğitim veren bir üniversitede Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Matematik Mühendisliği, Fizik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği ile Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Bilimleri, İstatistik, Matematik bölümlerinden veya denkliği yetkili makamlarca tanınmış yurt dışı üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak. Eğer son sınıfta okuyup henüz mezun olunmamış ise işe başladığı sırada mezun olduğuna dair belgeyi ibraz şartı ile başvurularda bulunabilecek.

Kaynak: www.isinolsa.com

Ziraat Uzman Yardımcısı Sınavında Çıkmış ve Çıkabilecek Sorular için Tıklayınız
Sosyal Medyada KpssRehber