Jandarma Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Jandarma Genel Komutanlığı Toplum Yararına Programı kapsamında personel alımı yaptığını yayımladı. Kamu personeli alımı olarak yapılacak ilan hakkındaki tüm detaylar.

   7795 26.04.2019
Jandarma Genel Komutanlığı 2.nci Er Eğitim Tugay Komutanlığı yayınladığı ilan ile Toplum Yararına Programı kapsamında kamu personeli alımı yapıyor. Adaylardaki öğrenim durumları ve istenen durumlar hakkındaki tüm detaylar sunulmuştur.

Toplum yararına programı (TYP) kapsamında İŞKUR tarafından yayınlanarak başvuruları bulunan şehir personel alım iş ilanları yayınlandı.

İŞKUR TYP alımları ile tüm kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır. Alınacaklar çevre düzenlemesi ve temizlik personeli olarak ilan edilmiştir. TYP numarası 0000279327 olarak ilan edilmiştir.

İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında kamu personeli alımı iş ilanları 26 Nisan 2019 da yayınlandı. Alım yapacak şehir Bilecik Merkez olarak ilan edilmiştir.

TYP alımlarına ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.

Jandarma alımına başvuru yapmak için tıklayın.

Kaynak: Jandarma TYP Kapsamlı Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Sosyal Medyada KpssRehber