İşkur İlanları

İŞKUR’da Yayınlanan tüm Kamu ve Özel Sektör İş İlanları, Mesleki Eğitim Kurslarını takip edip, İş başvurusunda bulunabileceğiniz. İş İlanı Portalı

İŞKUR tarafından Çevre teknikeri ve mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları yayınlandı!.

İŞKUR tarafından 6 çevre sağlığı teknikeri ve 31 çevre mühendisi personel alımı için yeni iş ilanları yayınladı. Çevre teknikeri personel alımı ve çevre mühendisi personel alımı başvuru şartlar arasında, her bir ilan içeriğinde başvuru şartları değişmekle birlikte ön lisans mezunu olma şartı aranmaktadır. Çevre teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı başvuruları başlamış olup 23 Mayıs 2019 tarihine kadar alım yapan kurumların iş ilanları başvuruları devam etmektedir. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Peki çevre teknikeri ve çevre mühendisi personel alımı başvuru şartları nelerdir? İşte yanıtı..

790
02.05.2019

Güvenlik görevlisi iş ilanları! İŞKUR tarafından Bin 296 güvenlik personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR tarafından yeni güvenlik görevlisi iş ilanları yayınlandı. İŞKUR tarafından bin 296 özel güvenlik görevlisi personel alımı yapılacaktır. Yayınlanan güvenlik personel alım iş ilanlarına göre, Türkiye geneli 1.230 güvenlik görevlisi, 44 silahlı ve 22 silahsız ve 1 güvenlik müdürü olmak üzere toplamda 1.296 güvenlik personeli alımı yapılacağı bildirildi. Güvenlik görevlisi personel alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yapılacaktır. Peki güvenlik personel alımı başvuru şartları nelerdir?.. Güvenlik görevlisi nasıl olunur? İşte yanıtı..

5946
30.04.2019

İŞKUR açık iş ilanları! 2019 İşçi-memur-personel alımı iş başvurusu...

İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da güncel tarih olarak şu anda Türkiye geneli olarak 59.795 açık iş ilanları bulunmakta. Hemen hemen her sektörden binlerce kamu kurumları ve özel sektörlerde istihdam edilmek üzere, tüm illerde memur alımı, iş alımı ve personel alımı yapılmaktadır. İşçi personel alımı başvuruları devam etmekte olup, yayınlanan son güncel iş ilanları kapsamında yapılacak başvurular 10 Mayıs tarihine kadar devam etmektedir. Aşağıda, memur-işçi ve personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarına ait başvuru linkleri verilmiştir. Peki işçi-personel alımı başvuru genel şartları nelerdir? Personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İŞKUR'a kayıt nasıl yapılır? Engelli ve hükümlü kayıtnasıl yapılır? Tüm sorularınızı bu haberde cevaplıyoruz.

2314
30.04.2019

Belediye Başkanlığı 94 Şoför ve İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinden 29 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilan ile 94 işçi ve şoför alımı Belediye Başkanlığı yapıyor. Alıma en az ilköğretim mezunu adaylar başvuru yapabileceği gibi KPSS şartı istenmiyor..

3828
29.04.2019

İŞKUR Büro Memur Alımı! Güncel İş İlanları - 29 Nisan - 10 Mayıs 2019

İŞKUR tarafından 28 Nisan - 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında büro memur alımı için yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'den yapılan duyurularda 542 büro memur alımı (genel), 24 büro memur alımı (idari işler) ve 96 Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı alımı için yeni iş ilanları olduğu bildirildi. İstihdama yönelik yapılan İŞKUR duyurularında, her ilden toplamda 2 binden fazla daimi memur alımı yapılacağı söylendi. Başvurular İŞKUR üzerinden yapılamakta olup, memur alımı başvurularında bulunmak isteyen adayların İŞKUR'un resmi sayfasından ön kayıt olmaları gerekmektedir. Peki İŞKUR'a iş başvurusu nasıl yapılır? İŞKUR kaydı nasıl yapılır?

6992
29.04.2019