İşkur İlanları

İŞKUR’da Yayınlanan tüm Kamu ve Özel Sektör İş İlanları, Mesleki Eğitim Kurslarını takip edip, İş başvurusunda bulunabileceğiniz. İş İlanı Portalı

Deniz Hizmetleri Limanlara ve Adalara Güvenlik Görevlisi Alımları Yapıyor

Deniz hizmetlerinden yayınlanan ilanlara göre limanlara ve adalara güvenlik görevlisi alımı, temizlik personeli ve iskele personeli olarak İŞKUR iş ilanları yayımlandı.

1249
10.05.2019

Ülke Geneli Yüzlerce Büro Memuru Alınıyor! İşte Detaylar!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından yayınlanan ilanları sizler için inceledik ve en çok rağbet gören Büro Memuru ilanlarının detaylarını araştırdık. Toplam 481 büro memuru alınıyor. İşte detaylar...

2063
10.05.2019

İŞKUR güncel personel alımı iş ilanları! Aşçı Personel alım ilanları!

İŞKUR tarafından 29 Mayıs 2019 tarihli olarak yeni iş ilanları yayınlandı.. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında 524 aşçı, 425 aşçı yardımcısı ve 6 aşçıbaşı yardımcısı olmak üzere toplamda 955 açcı personel alımı yapılacaktır. Personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ile ilgili genel başvurular başlamış olup, 10 Mayıs 2019'da sona ermektedir. Personel alımı başvuruları İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden e-devlet şifresi kullanılarak kayıt yapılmaktadır. Peki kimler aşçı ve aşçı yardımcılığına başvuru yapabilir? Başvuru şartları nelerdir?..

712
10.05.2019

2019 Açık İşçi-Memur-Personel Alımı İş Başvurusu...

İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da güncel tarih olarak şu anda Türkiye geneli olarak 59.795 açık iş ilanları bulunmakta. Hemen hemen her sektörden binlerce kamu kurumları ve özel sektörlerde istihdam edilmek üzere, tüm illerde memur alımı, iş alımı ve personel alımı yapılmaktadır. İşçi personel alımı başvuruları devam etmekte olup, yayınlanan son güncel iş ilanları kapsamında yapılacak başvurular 10 Mayıs tarihine kadar devam etmektedir. Aşağıda, memur-işçi ve personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarına ait başvuru linkleri verilmiştir. Peki işçi-personel alımı başvuru genel şartları nelerdir? Personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İŞKUR'a kayıt nasıl yapılır? Engelli ve hükümlü kayıtnasıl yapılır? Tüm sorularınızı bu haberde cevaplıyoruz.

1053
10.05.2019

Sağlık Hizmetleri Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR tarafından yeni iş ilanları yayımlandı. İŞKUR, Ankara ilinde sağlık hizmetlerinde görevlendirmek üzere 4 ambulans hizmeti personel alımı ve 6 İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri personeli istihdamı yapacaktır. Sağlık hizmetleri personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları genel başvuru şartlar arasında, başvuru yapacak adaylardan en az ortaöğretim mezunu olma şartı istenmektedir. İŞKUR'un ilgili iş ilanları kapsamında yapılacak başvurular yine İŞKUR'un resmi sayfası üzerinden yapılmakta olup, son başvuru tarihi 17 Mayıs 2019 dur. Sağlık hizmetleri personel alımı genel başvuru şartları nelerdir?

2007
10.05.2019