İş Bankası Personel Alımı Yapıyor! Ocak 2019

İş Bankası veri bilimci alımı yapacak. Bankanın uygulamalarında ve yapay zeka projelerinde görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacak. Başvurular 1 Şubat 2019'a kadar devam edecek.

   2079 17.01.2019
İş Bankası personel alımı ilanı yayımlandı. İş Bankası uygulamalarında ve yapay zeka projelerinde görevlendirilecek personelleri seçmek üzere 9 Şubat 2019 Cumartesi günü Veri Bilimci alım sınavı için ilan yayımlandı.

İş Bankası personel alımı sınavına son başvuru tarihi: 1 Şubat 2019 Cuma günü saat 12.00 olup, başvurular sadece İş Bankasının aşağıdaki internet adresinde yer alan İş Bankası Aday Kariyer Portalı üzerinden yapılabilecektir.

İş Bankası personel alımı başvuru şartları! Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30yaşını doldurmamış olmak gerekiyor. 9 Şubat 1989 sonrası doğanlar başvuru yapabilecek.

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen mühendislik, istatistik, matematik, bilişim ve enformatik alanlarındaki bölümlerinden en geç itibarıyla mezun olmak gerekiyor.

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en erken celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak (Askerlik görevini yürütmekte olanların en geç ayı içinde terhis olacak durumda bulunmaları gerekmektedir) gerekiyor.

Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak ve evrak hazırlama aşamasında, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak raporla belgeleyebilmek gerekiyor.

TOEFL (IBT) sınavından en az almış olmak ve sınavdan alınan puanı tarihine kadar geçerliliğini koruyan bir sınav sonuç belgesiyle evrak hazırlama aşamasında belgeleyebilmek gerekiyor. Tüm aşamalarda başarılı olarak işe başlamaya hak kazananların, tarihinden sonra katıldığı ve beklenen asgari puanı aldığı sınavın ücreti, Bankamızca karşılanacaktır.

Aşağıdaki yetkinliklerden bir ya da birkaçına sahip olmak tercih sebebi olacaktır: Python, Scala, R, Hadoop deneyimi, Veri Görselleştirme, Veri Madenciliği, Veri Modelleme deneyimi, Makine Öğrenmesi, Derin Öğrenme bilgisi, Algoritma geliştirme, Java, .Net, JavaScript ile yazılım geliştirme deneyimi, Analitik düşünme ve problem çözme yetkinlikleri olarak açıklandı. İlan tam metni için TIKLAYINIZ.

Kaynak: İş Bankası Personel Alımı Yapıyor! Ocak 2019

Sosyal Medyada KpssRehber