İş Bankası Personel Alımı İçin Başvuru Alıyor

İş Bankası Uzman Yardımcısı ilanı ile başvurular alınmaya başlandı. İş Bankası Uzman Yardımcısı Personeli alacak. Peki, başvuru şartları neler? İş Bankası Uzman Yardımcısı başvurusu nasıl yapılıyor?

   2969 28.05.2019
İş Bankası Personel Alımı Kriterleri
Yapılacak olan alımla ilgili İş Bankası Uzman Yardımcısı kriterleri sunuluyor. Kriterleri sağlayan kişilerin online olarak başvurusu kabul ediliyor. Resmi internet sitesinden sunulan ilanda aynı zamanda sahip olunması gereken kriterler de sunulmuştur. Adayların online başvurularını 10 Haziran 2019 tarihine kadar yapmaları gereklidir.

Uyruk; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmanız isteniyor.

Sağlık Durumu; Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak.

Sınav Yeterliliği; Katılacak olduğu sınavda başarılı olması. (Sınav ücreti banka tarafından karşılanıyor.

Yabancı Dil; İngilizce  - Fransız – Almanca dillerinden en az birini biliniyor olmak. (sertifika ile belgelenmiş)

Eğitim; Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun olmak.

Yukarıda verilen şartların sağlanması gerekiyor. İş Bankası personel alımı başvurusu için yukarıda verilen şartların dışında, daha önce kişinin bankaya yaptığı iş başvurusunda mülakat ya da sınavlarda başarısız sayılmamış olması gerekiyor. Bu aşamalardan geçmemiş olan kişilerin başvurularını gerçekleştirmesi bekleniyor.

Askerlik Durumu; Başvuru yapanların aynı zamanda Temmuz 2019’da terhis olacak pozisyonda olması halinde başvurularını gerçekleştirmesi isteniyor. Tüm bu şartları sağlayan kişilerin başvuruları kabul ediliyor. Bankanın sınav, mülakat gibi aşamalarının geçilmesinin ardından ise direkt olarak başvurunun tamamlanması sağlanıyor. İş Bankası personel alımı ilanları kapsamında ilanları değerlendirebilirsiniz.

Kaynak: İş Bankası Personel Alımı İçin Başvuru Alıyor

Sosyal Medyada KpssRehber