İş Bankası Banka Personel Alımı Yayınladı! Online Başvuruları Alıyor

İş Bankası yayınladığı ilan ile banka personel alımı yapacağını duyurmuş olup CV yöntemi ile online başvuruları kabul ediyor. Başvuru internetten yapılınca geçerli sayılacaktır.

   1902 29.03.2019
İŞ Bankası banka personeli alımı için yayınladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurmuştur. Başvuracaklar CV yöntemi ile internet ortamında yapabilecektir. Başvuru için son tarih 29 Nisan 2019 olarak yayınlanmıştır.

cv.isbank.com.tr adresinden başvuru yapılması ve aşağıda detaylarına yer verilen bilgi ve belgelerin 29 Nisan 2019 tarihine kadar mys@isbank.com.tr adresine gönderilecek e-postaya. Sınav giriş koşullarında belirtilen niteliklere sahip yabancı dil sertifikası ya da internet üzerinden temin edilen sonuç belgesiyle Eski olmayan vesikalık fotoğrafın “jpeg” uzantılı hali ve TC Kimlik Numarasının ve lisans mezuniyet notu ortalamasının da bulunduğu resimli Türkçe öz geçmisin‘docx’ uzantılı hali olmak üzere toplamda üç dosya ek yapılacaktır (Ek yapılan dosyalarla birlikte boyutunun 1 MB’nin üzerinde olmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir.).

Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken 2019 yılı Aralık ayına kadar tecil ettirmiş olmak. Yazılı sınav tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak. (11 Mayıs 1989 ve sonrasında doğanlar başvurabilecektir.)

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim verilen ve detayları aşağıdaki tabloda yer alan bölümlerinden mezun olmak.

İş Bankası personel alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: İş Bankası Banka Personel Alımı Yayınlamış Online Başvuruları Alıyor

Sosyal Medyada KpssRehber