İnternetten Para Kazanmanın Yolları! En az 3 Bin TL Ek Gelir!

İnternet, hayatımızın her anını sarmayı başardı. sosyal medya platformları, sosyal ağ siteleri, haber siteleri, eğlence siteleri, film ve dizi platformları derken her alana giren internet e-ticaret ile milyonlara para kazandırdı. Artık bireysel kullanıcılar da internetten yürüttükleri işler ile ayda 3 bin liraya kadar varan ek gelir elde edebiliyorlar. İşte internetten para kazanmanın yolları...

   2656 14.05.2019
İnternetten para kazanabilmek için artık binlerce yol var ancak biz bunların arasından en etkili olanlarını ve tecrübe edilmişlerini ele alacağız. Haydi başlayalım...

Grafik Tasarım Yaparak Para Kazanmak!

Grafik tasarım konusunda yetenekleriniz varsa ve eğer photshop, illustrator gibi programları kullanabiliyor, üzerine de hayal gücünüzü ekleyerek ortaya güzel işler çıkarabiliyorsanız. İnternet üzerinden alacağınız siparişlerle para kazanabilirsiniz. Afiş tasarım, logo tasarım, konsept tasarım, gibi alanlarda sipariş verenlerle iletişime geçerek adet ücretini kendiniz belirleyebileceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Her tasarım için en az 10 TL ücret belirler ve günde en az 30 tasarım yaparsanız aylık 3000 TL kadar ek gelir elde edebilirsiniz.

Grafik tasarım işleri için facebook'ta oluşturulmuş grupar var hatta grafik tasarım işleri yapanlar ile grafik tasarıma ihtiyacı olanları bir araya getiren platformlar bile kuruldu.

Video Düzenleme Yaparak Para Kazanmak!

Video içerik üretmek artık günümüzde hemen hemen herkesin yaptığı bir iş haline geldi. Herkesin bir youtube kanalı var. Ancak Video düzenleme, video tasarım konularında pek de profesyonel bulunamıyor. Eğer After Effects, Premier, Sony Vegas, Camtasia gibi video düzenleme ve video oluşturma programlarını kullanabiliyorsanız, video düzenlemeye ihtiyacı olanlara hizmet vererek para kazanabilirsiniz. İnternette video düzenleme işleri için ortala video başında 10 TL ile 50 TL arasında ücret ödeniyor.

Günde 10 TL'den 30 adet video düzenlerseniz aylık 3000 TL kadar bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Makale Yazarak Para Kazanmak!

Makale yazmak yukarıdaki grafik ve video tasarım işlerinden biraz daha kolaydır. Herhangi bir programı kullanmanıza dahi gerek yoktur. Bir word dosyasına kelime dağarcığınızdaki kelimelerle anlaşılır ve okunabilir içerikler üretebilirsiniz. Günümüzde en büyük ihtiyaçların başında özgün içerikler geliyor. Milyonlarca web sitesi diğer web siteleri arasında fark oluşturmak adına özgün içeriğe ihtiyaç duyuluyor. Kimi web sitesi sahibi kendi içeriklerini kendisi üretirken, birçok web sitesi sahibi bu iş için bir editör ile çalışmayı tercih ediyor.

İnternette makale yazarak para kazanabilmek için oluşturulmuş yüzlerce platform var. bu platformlar üzerinden bir üyelik açarak, içerik ihtiyacı olanlara makale yazarlığı, içerik yazarlığı yaparak içerik üretebilir bu sayede para kazanabilirsiniz. Bu haber kpsscafe.com.tr'den alınmıştır.

Makaleler genellikle kelime başı olarak ücretlendirilmektedir. Örneğin, 100 kelimesi 1 TL gibi... 100 kelimesi 1 TL'den günde 500 kelimelik 20 adet makale yazarsanız. Aylık 3000 TL gibi bir ek gelir elde edebilirsiniz.

Makale yazarım, özgün içerikler üretebilirim, makale yazma konusunda yetenekliyim diyenler varsa bu makale altına yorum yaparak bizimle iletişime geçebilirler. Makale ihtiyacı olan firma sahipleri adına sizlere işler verebiliriz.

www.kpsscafe.com.tr

Sosyal Medyada KpssRehber