ING Bank, Müşteri İlişkileri Yöneticisi Alımı Yapıyor!

ING Bank, Özel Bankacılık ekibinde görevlendirmek üzere Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı yapıyor. Detaylar için…

   353 15.12.2018
ING Bank, Özel Bankacılık ekibinde sürekli ve tam zamanlı görevlendirmek için Müşteri İlişkileri Yöneticisi alımı yapıyor. Banka iş başvurusu yapacak adayların üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmasını isteyen banka, iş başvurusu kabul edilecek olan adayı Adana’da istihdam edecektir. Bu nedenle de başvuru yapacak adayların Adana’da ikamet etmeleri ya da başvuru kabul durumunda Adana’da ikamet etmeye uygun pozisyonda olmaları istenmektedir.

 
Banka iş başvurusu yapacak tüm adayların SPK Türev Araçlar ve İleri Düzey Lisanslarına sahip olmaları, en az 5 senelik bankacılık deneyimlerinin bulunması, özel bankacılık müşteri temsilcisi olarak çalışmış olmaları, Hazine ürünleri, yatırım fonları satışı konularında üst düzey deneyimlerinin bulunması, hem yurt içi hem de yurtdışı piyasaları takip ve analiz etmeleri istenmektedir.

Bunların yanı sıra tüm adayların müşteri ilişki ve iletişimlerinin iyi olması, kaliteli hizmet anlayışına sahip olmaları, müşteri kazanımında etkin olmaları, her zaman müşteri, satış ve sonuç odaklı çalışma performansı göstermeleri istenmektedir.

Banka İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 11 Şubat 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

http://bit.ly/2rKHikt

Sosyal Medyada KpssRehber