İl Emniyet Müdürlüklerine İŞKUR Daimi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

İl Emniyet Müdürlükleri İŞKUR üzerinden yayınladıkları ilanlar ile daimi kamu personeli alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceğini yapılacağı açıklandı. Adaylarda KPSS şartı aranmıyor.

   3969 11.03.2019
İl Emniyet Müdürlüklerine İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlar ile daimi kadroda KPSS şartsız en az ilköğretim mezunu adaylar arasından kamu personeli alımı yapılıyor.

İl Emniyet Müdürlüğü yayınladığı ilanda, temizlik görevlisi kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 5 personel alımı yapacağını açıkladı. Alımı Gaziantep ve Isparta şehirleri yapıyor.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 15 Mart 2019 olarak belirtilmiştir. Başvurular ilanda belirtilen iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR ilanları resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişini bozacak herhangi bir suç işlememiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemine sahip olmamak olarak belirtilmiştir.

Temizlik Görevlisi olarak istihdam edilecek personel Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevlendirilecektir. Isparta İl Emniyet Müdürlüğü 1 kişi 00004872108 ilan numarası ile temizlik görevlisi en az ilkokul mezunu adaylar arasından alacaktır.

3 temizlik görevlisi alımına kişisel durumu “engelli” olan adaylar başvurabilirken, 1 temizlik görevlisi alımına Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numaraları 00004871781 ve 00004871704 olarak belirtilmiştir.

Kaynak: İl Emniyet Müdürlüklerine İŞKUR Daimi Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Sosyal Medyada KpssRehber