İşkur İlanları

İŞKUR’da Yayınlanan tüm Kamu ve Özel Sektör İş İlanları, Mesleki Eğitim Kurslarını takip edip, İş başvurusunda bulunabileceğiniz. İş İlanı Portalı

DSİ, EGM POMEM, MEB ve DİB Personel Alım İlanı Yayımladı!

Kamu kurum ve kuruluşlarına yeni personel alımları için ilanlar yayımlandı. Devlet Su İşleri, Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM ile Milli Eğitim Bakanlığı ve Diyanet İşleri Başkanlığına binlerce personel alımı yapılacağı açıklandı. İşte yayımlanan ilanlar.

1510
15.05.2019

416 Hastane Personeli Alımı Yapılacak!

İŞKUR Türkiye geneli, hastane personli alımı yapacaktır. Yayınlanan iş ilanları kapsamında 13 hasta danışmanı, 108 Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, 195 Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ve 100 Hastane Yönetimi Ve Organizasyonu Meslek Elemanı olmak üzere toplamda 416 personel alımı yapılacaktır. Yapılacak hastane personeli alımı ile ilgili olarak yayınlanan iş ilanlarına göre, başvuruda bulunacak adaylardan en az ilk okul mezunu olma şartı aranıyor. Personel alımı ilan detayları ve genel başvuru şartları haber içeriğinde yer almaktadır..

645
15.05.2019

İŞKUR Bekçi Alım ilanı! İŞKUR tarafından bekçi alımı yapılacaktır!..

Bekçi alım ilanı bekleyen yüzlerce kişiye iyi haber İŞKUR'dan geldi. İŞKUR Türkiye iş Kurumu tarafından yeni bekçi alımı için iş ilanları yayınlandı. Yayımlanan ilanlara göre özel sektörde ve farklı illerde istihdam edilmek üzere ve en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile bekçi alımı yapılıyor. Bekçi alımı başvuru şartlar arasında sınavsız en az ilköğretim mezunu, Engelli kadrosu hariç olmak üzere sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olma şartı aranıyor. Bekçi alım ilanı başvurusu başlamış olup 18 Mayıs 2019 tarihine kadar devam etmektedir. Peki hangi illerde bekçi alımı yapılacak? Bekçi alımı başvuru şartları nelerdir? İşte Yanıtı...

1563
15.05.2019

DPB Memur Alımı ve İŞ Bankası Banka Memur Alımları Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı ve İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlanan iki ilan ile memur alımı ve banka memur alımı yapılıyor. Alımı Marmara Üniversitesi ve İş Bankası yapıyor.

2759
14.05.2019

Belediyeler ve Sulama Birliklerine Personel Alımı İçin Yeni İlanlar Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla kamu grubu iş ilanları ekranı üzerinden yeni personel alım ilanları yayımlandı ve belediyeler ile sulama birlikleri bünyesinde görevlendirmek üzere personel alınacağı açıklandı. İşte başvuru şartları ve tüm detaylar.

1996
14.05.2019