Evden Bu İşleri Yaparak Ek 3 Bin TL Kazanabilirsiniz

Binlerce vatandaş tarafından bir iş yerinde çalışırken evden çeşitli işler yapılarak ek gelir kazanılıyor. Konu ile ilgili olarak vatandaşlar evden yapılacak olan işleri araştırıyorlar. İşte evden yapılarak ek 3 bin TL kazanabileceğiniz işler...

   1677 25.02.2019
Ekonomik olarka bol kazanç ve ekonomik özgürlük tüm vatanşların isteklerinden biri. Bu bağlamda vatandaşlar çalıştıkları iş yerinin yanı sıra evden bazı işler yaparak gelir elde etmeye çalışıyorlar. 

İşte evden yapılarak ek gelir sağlayabileceğiniz işler:

PAKETLEME

Özellikle lojistik ve nakliye firmaları tarafından verilen evde paketleme işi yapabilirsiniz. Bu iş ile günlük 40 ile 80 TL arasında kazan sağlayabilirsiniz. 

BONCUK DİZME

Erzurum ve Güneydoğu illerinde ve turistik bölgelerde çokça bulunan boncuk dizme ve tesbih işini de evden yapabilirsiniz. Bu iş ile günlük 50 TL civarında kazancınız olabilir.

 

ÇİÇEK SÜSLEME

Yaşadığınız şehirde bulunan çiçekçilere giderek konuyu izah edip, evde çiçek süsleme işi yapmak istediğinizi belirtirseniz mutlaka size göre işleri olacaktır. Çiçek süsleme işi ile günlük 100 TL gelir elde edebilirsiniz.

KINA PAKETLEME

Her şehirde kına imalathaneleri bulunur. Bu imalathanelerden kına paketleme işi alırsanız günlük 40 TL gelir elde edebilirsiniz.

SABUN PAKETLEME

Firmalar genellikle adet başına para ödedikleri için burada önemli olan konu günde kaç adet paketlediğinizdir Sabun paketleme işinden tane başına 10 kuruş kazanabilirsiniz.

KamuPersoneli.net

Sosyal Medyada KpssRehber