Eti Maden İşletmeleri 198 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Alınacak

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü yayınladığı duyuru kamu personeli alımı başvuruları alınacak. Farklı fabrikalarda istihdam edilmek üzere toplamda 198 işçi alımı yapılacağını açıkladı.

   1004 26.12.2018
Eti maden İşletmeleri fabrikalarına 198 kamu personel alımı başvuruları alınacak. Adaylar ön lisans ve lise mezunu olması gerekmektedir.

Alım Yapılacak Pozisyon ve Yerler; Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nün açıklamasında 198 işçinin nerede istihdam edileceği de belirtildi. Bu kapsamda Bandırma ve Emet müdürlüklerine 60’ar kişi, Kırka Bor İşletme Müdürlüğü’ne ise 48, Bigadiç müdürlüğüne de 26 ve Kestelek 4 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Şartları; Eti Maden İşletmeleri yayınladığı duyuruda başvuru şartlarının İŞKUR üzerinden açıklanacağını belirtti. Ayrıca başvurular da İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Bunun için adayların İŞKUR’a üyelik yapmalarında fayda vardır. Üyelik işlemleri internet üzerinden gerçekleştirilebileceği gibi en yakın İŞKUR şube müdürlüğüne gidilerek de üyelik kaydı yapılabilir.

Bunun haricinde eğitim şartının şimdiden açıklandığını da ifade etmek gerekir. Öyle ki tüm pozisyonlar için ön lisans, meslek lisesi ve dengi okullardan mezun olmak şartı aranmaktadır. Ancak pozisyonlara göre mezun olunması istenen bölümler de farklılık göstermektedir. İŞKUR tarafından ilan edilecek şartlar ile bu konu daha da ayrıntılı bir hale kavuşacaktır.

Eti Maden 198 kamu personel alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Eti Maden İşletmeleri 198 Kamu Personeli Alımı Başvuruları Alınacak

Sosyal Medyada KpssRehber