Denizbank Haziran Ayı Banka Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımları

Denizbank tarafından yayınlanan ilanlar ile Haziran ayı banka memuru alımı ve güvenlik görevlisi alımı yapılacağı yayımlandı. Alımlar iletişim merkezi asistanı, telefonda satış temsilcisi, bireysel krediler tahsilat asistanı ve mobil satış temsilcisi alacak.

   2258 31.05.2019
Denizbank Haziran ayı banka memur alımı ve güvenlik görevlisi alımı için iş ilanları yayımladı. Personeller yerleştirilirken telefon satış temsilcisi, bireysel krediler tahsilat asistanı, mobil satış temsilcisi ve iletişim merkezi asistanı olarak görevlendirilecektir.

DenizBank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen adayların genel şartları, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak şartlarının yanında adaylardan:

Güvenlik Görevlisi alımı en az lise mezunu olması, 1986 yılı ve bu yıldan sonra doğmuş olmak, Özel Güvenlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli, Güler yüzlü ve dinamik, Dış Görünümüne özen gösteren, Vardiyalı çalışmaya uygun, X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olan, 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan, Askerlik hizmetini tamamlanmış olmak şartları aranmaktadır. Güvenlik görevlisi alımı farklı bir site üzerinden başvuru almaktadır.

Denizbank banka memur alımı ve güvenlik görevlisi alımı açık pozisyonlar için tıklayın.

Kaynak: Denizbank Haziran Ayı Banka Memuru ve Güvenlik Görevlisi Alımları

Sosyal Medyada KpssRehber