Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Kamu Personeli Alıyor

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartı olmadan güvenlik görevlisi ve kaçak kontrol çalışanı alınacağı duyuruldu. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer tüm detayları haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

   1462 04.01.2019
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartı olmadan güvenlik görevlisi ve kaçak kontrol çalışanı alınacağı duyuruldu. Başvuru şartları, başvuru tarihleri ve diğer tüm detayları haberimizin devamında okurlarımızla paylaşıyoruz.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Güvenlik görevlisi, Kaçak kontrol çalışanı, Sayaç okuma çalışanı, tekniker, teknisyen, vasıflı vasıfsız işçi ve Şoför alımı yapacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar 4 Ocak 2019 tarihi mesai bitimine kadar Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. 

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü tarafından yayımlanan ilanda 13 kişi vasıflı-vasıfsız personel alımına başvuru yapmak isteyen adayların en az ilkokul mezunu olması gerekiyor. Kamu personeli alımı için erkek adayların askerlik ile bir ilişiğinin bulunmaması gerekiyor, ve adaylardan KPSS şartı aranmıyor.

Elektrik teknikeri 1 kişi, Harita teknikeri 1 kişi ve Tekniker 2 kişi alımına adayların ilgili bölümlerden en az önlisans mezunu olması şartı vardır. Tüm alımlarda son başvuru tarihi 4 Ocak 2019 olup adaylar bu tarihe kadar Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlkığı'na şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Belediye Engelli personel alımı için 1 kişi en az lise mezunu olması ve durumunu tam teşekküllü bir hastaneden almış olduğu rapor ile belgelemesi ve çalışmasına engel herhangi bir akıl hastalığının bulunmaması koşulu vardır.

Su ve Kanalizasyon İdaresi Müdürlüğü 2 kişi kaçak kontrol çalışanı alımına ise adayların en az lise mezunu olması, sıhhi tesisat bilgisinin olması ve en az B sınıfı ehliyete sahip olması gerekiyor.

Belediye en az lise mezunu sayaç okuma çalışanı 5 kişi alımına sadece erkek adaylar başvuru yapabilecek olup adayların B sınıfı ehliyete sahip olması gerekmektedir.

Su ve Kanalizasyon idaresi 1 kişi elektronik teknikeri alımına adayların meslek lisesinden ilgili bölümden mezun olma şartı vardır. Başka bir özel şart aranmamaktadır.

8 Kişi en az lise mezunu Güvenlik görevlisi alımına adayların silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması şartı vardır. Adaylar diploma ve CV ile başvuru yapacaklardır.

1 kişi ağır vasıta şoförü alımına adayların en az ilkokul mezunu olması, SRC belgesine sahip olması ve ağır vasıta ehliyetine sahip olması şartı vardır.

KPSSCAFE.COM.TR

Sosyal Medyada KpssRehber