Burgan Bank, Siber Güvenlik İzleme Uzmanı Alımı Yapıyor!

Burgan Bank, Genel Müdürlük Bilgi Teknolojileri Grubu, BT- Güvenlik ve Risk Yönetimi Bölümü’nde görevlendirmek üzere banka personel alımı yapıyor. Detaylar için…

   361 15.12.2018
Banka iş ilanlarına bir yenisini daha ekleyen Burgan Bank, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun banka personel alımı yapıyor. Bu bölümler Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği ile birlikte ilgili teknik bölümler olup, banka iş başvurusu yapacak tüm adayların en az 2 senelik BT Güvenliği ve Bilgi Güvenliği alanlarında deneyimlerinin bulunması, hem sözlü hem de yazılı İngilizce bilgilerinin olması, Malware / Kötü Amaçlı yazılım analizi, Tehdit İstihbaratı ve Tehdit Avcılığı konularında bilgi sahibi olmaları istenmekteddir.

 
SIEM Framework’leri konusunda bilgili ve Bilgi Güvenliği ile ilgili sertifika sahibi olan adayların banka iş başvuruları ön değerlendirmeye alınacak olup, tüm adayların esnek çalışma planına uyum sağlayabilecek pozisyonda olmaları istenmektedir.

Bunların yanı sıra tüm adayların ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları, insan ilişkilerinin iyi, iletişimlerinin son derece kuvvetli olması, yeniliklere her zaman açık olup, araştırmayı sevmeleri, planlama ve zaman yönetimi konusunda başarılı olmaları, analitik düşünme yeteneklerinin gelişmiş olmasını, problem çözme yeteneklerinin gelişmiş olup, her zaman müşteri ve sonuç odaklı çalışma performansı göstermeleri istenmektedir.

Banka iş başvurusu yapacak erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış olmalarını isteyen banka, adayları İstanbul Avrupa yakasında görevlendirecektir.

Banka İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek? Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 11 Şubat 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

http://bit.ly/2ryLvra

Sosyal Medyada KpssRehber