BOTAŞ Önlisans Lisans Mezunu 186 Kamu Personeli Alacak

Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Şehirlere 186 kamu personeli alımı yapacak. BOTAŞ kamu personeli alımına önlisans veya lisans mezunları başvuru yapabiliyor.

   624 27.12.2018
Boru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve bağlı bulundukları şehir merkezlerine önlisans ve lisans mezunu adaylar arasından BOTAŞ 186 kamu personeli alacak. Başvuruları iş kurumu üzerinden yapılacak ilan detayları şöyle;

Alımı gerçekleştirecek şehirler Ankara, Bursa, İzmir, Diyarbakır, Ağrı, Erzurum, Ardahan, Kayseri, Kahramanmaraş, Sivas, İstanbul, Aksaray, Tekirdağ, Batman, Adana ve Hatay şehirlerine alınacaklar.

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla adayların belirtilen okul bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. İŞKUR’da bildirilen nihai listede yer alacak adaylara evrak teslim ve sözlü sınav tarihi www.botas.gov.tr adresinde duyurulacak olup ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İşe başlatılan işçilerin deneme süresi 30 gündür. İşe başlayan işçiler, 3 yıl boyunca nakil isteğinde bulunamayacaktır. İlana müracaat eden adayların 01.01.2019 tarihi itibarıyla 35 yaşını doldurmamış olmaları (01/01/1984 tarihinden sonra doğanlar) gerekmektedir.

İŞKUR ilanları 31 Aralık 2018 ile 4 Ocak 2018 tarihinde yayınlanacak olup sitemizden duyuru yapılacaktır.

BOTAŞ 186 kamu personel alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: BOTAŞ Önlisans Lisans Mezunu 186 Kamu Personeli Alacak

Sosyal Medyada KpssRehber