BOTAŞ, ETİ ve TPE 394 Memur ve İşçi Alımı Başvuruları Başladı

3 kamu kurumu yayımladıkları ilanlar ile memur ve işçi alımı yapacaklarını duyurmuşlardı. Söz konusu alım ilanlarına başvuru süreci başladı. İlanlara dair detayları sizlere haberimizde aktarıyoruz.

   1254 02.01.2019
ETİ Madeni İşletme Genel Müdürlüğü, Türkiye Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) ve Türk Patent ve Marka Kurumu kamu personeli alımı için ilan yayımladıklar. 

Çeşitli kadro ve pozisyonlarda yapılacağı ilan edilen memur ve işçi alımlarına başvuru süreçleri başladı. 

Peki ilanlara kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nasıl gerçekleştirilecek? Adayların bilmeleri gereken tüm bu soruların yanıtları şu şekilde,

KURUM VE KADRO DETAYLARI

* ETİ Personel Alım İlanı

 
ETİ Madeni İşletme Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan 198 personel alımı yapacağını duyurdu. DPB'de yayımlanan personel alım ilanında Kimya, Makine, Maden ve Ceher Hazırlama Teknolojisi, Elektronik ve Haberleşme, Elektrik, Harita ve Kadastro, Bilişim Teknolojileri, Maden veya Maden Teknolojisi, Kimya veya Laboratuvar Teknolojisi Bilgisayar Prog. veya İnternet ve Ağ Teknolojisi, Torna Tesviye kadrolarından alım yapılacağı bildirildi. 

* BOTAŞ Personel Alım İlanı


Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden 186 personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan ilanda çok sayıda kadroda personel alımı olacağı duyuruldu. O kadrolar arasında, İtfaiye Görevlisi, Büro İşçisi, Büro Görevlisi, Aşçılık, Lojistik Elemanı, Diğer Teknisyen ve Teknikerler (Makine, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Mühendis (Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Makine, Jeofizik, Çevre, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Uzman Yardımcısı (İİBF, İşletme), Sağlık Memuru (İlk ve Acil Yardım), Uzman Yardımcısı (Kamu Yönetimi, Adalet, Hukuk, Ekonometri), Uzman Yardımcısı (harita Kadastro, Bilgi Yönetimi/İşletme Yönetimi, Uluslararası İlişkiler / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler)Endüstri Mühendisliği pozisyonları bulunuyor. 
Sosyal Medyada KpssRehber