Ankara Üniversitesi 132 Sağlık Personeli Alımı

Ankara Üniversitesi 18 Mart 2019 da yayınladığı ilan ile KPSS sıralamasıyla Sağlık personeli alımı, tekniker, fizyoterapist, sosyal çalışmacı ve hemşire alımı duyurdu. Başvurular şahsen yapılması gerekmektedir.

   670 18.03.2019
Ankara üniversitesi 18 Mart Resmi Gazete de yayınladığı ilan ile 132 kamu personeli alımı duyurdu. Başvuruları başlayan ilana son başvuru olarak 5 Nisan 2019 olarak açıklanmıştır. Önlisans ve lisans mezun sosyal çalışmacı, hemşire ve diğer sağlık personeli alım ilanları yayınladı.

Başvuracak adaylar Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 18 Mart 2018 kadar yapmaları gerek. Başvurular Önlisans ve  Lisans mezunları için KPSS puanı esas alınacaktır.

Başvuru formu üniversitenin internet sitesinden temin edilecektir. Kazanan adaylara güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması yapılacaktır. KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Öğrenim Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, 2 Adet Resim ve Adli Sicil kaydı olması gerekmektedir.

Adaylar başvurularını web adresinde bulunan formla Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı, Sözleşmeli Personel Şubesi Beşevler/ANKARA adresine şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların posta yoluyla yaptıkları başvurular kabul edilmeyecektir.

Ankara Üniversitesi 132 Memur Alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Ankara Üniversitesi 132 Sağlık Personeli Alımı (Sosyal Çalışmacı)

Sosyal Medyada KpssRehber