Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank Gişe Yetkilisi Alımları Yapıyor!

Akbank, Finans departmanında görevlendirmek üzere Gişe Yetkilisi alımları yapıyor. Detaylar için…

   6082 03.12.2018
Akbank Gişe Yetkilisi Alım Detayları!

Akbank, bünyesinde görevlendirmek üzere Gişe Yetkilisi alımları yapıyor. Banka iş başvurusu yapacak adayların 1990 ve sonraki yıllarda doğmuş olmalarını isteyen banka, adayların örgün öğretim lisans mezunu olmalarını, İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet etmelerini ya da iş başvurularının kabul edilmesi durumunda İstanbul’un Anadolu yakasında ikamet etmeye uygun pozisyonda olmalarını istemektedir.

 

Adayların iş yerine ulaşım sorunu yaşamamalarını istenip, tüm adayların her zaman müşteri ve kalite odaklı çalışma performansı göstermeleri, her zaman dinamik olmaları, güler yüzlü ve etkin iletişim kurabilmeleri, insan ilişkilerinin iyi olması istenmektedir.

Banka iş ilanları arasında yer alan Akbank Gişe Yetkilisi alımlarında erkek adayların askerlik hizmetlerini tamamlamış ya da en az 2 sene tecil ettirmiş olmaları, tüm adayların yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilmeleri, ekip çalışmalarında başarılı ve uyumlu olmaları istenmektedir. Akbank’ın son 6 ayda düzenlemiş olduğu başka bir işe alım sınavına katılım sağlamamış olmalarını isteyen banka, aynı zamanda önceki dönemlerde düzenlenen işe alım sınavlarının sözlü aşamalarında başarısız kabul edilmemiş olmalarını istemektedir.

İlgili:  Alternatif Bank, Alanında Uzman Personel Alımı Yapıyor!
İş Başvurusu Ne Zaman Sona Erecek?

Yayımlanan banka iş ilanı için son başvuru tarihi 19 Ocak 2019 olarak belirlenmiştir. İş ilanına başvuru yapmak isteyenler haberin sonunda yer alan bağlantıyı tarayıcılarına kopyalayarak ulaşabilirler.

Başvuru İçin Tıklayın.

Sosyal Medyada KpssRehber