AKBANK Banka Personeli Alımları - Tüm Türkiye

AKBANK yeni yayınladığı ilanlar ile başta Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri başta olmak üzere banka personeli alımı 2019 ilanları yayımlandı. En az lise mezunu olması belirgin özellikler içerisindedir.

   2810 17.05.2019
AKBANK 2019 yılı personel alımı ilanları yayımlandı. AKBANK Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu şehirleri başta olmak üzere gişe yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi ve banka personel alımları yapıyor. AKBANK lise mezun banka personel alımları olarak ilana çıkılmıştır.

 Alım gişe yetkilisi, çağrı merkezi yetkilisi, İngilizce bilen çağrı merkezi yetkilisi, mevsimlik asistan ve takım asistanı olarak yapılacaktır.

Başvuracaklar; Türk Vatandaşı olmak. En az lise mezunu olmak. Bankacılık temel yetkinliklerine sahip olmak. AKBANK'ın daha önce düzenlenen işe alım mülakatlarında başarısız olmamış olmak. Müşteri ve kalite odaklı olmak. Dinamik, güler yüzlü ve etkin iletişim sahibi olmak. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilmek. Takım çalışmasına yatkın olmak. Kadrolara göre talep edilen illerde ikamet etmek. Sicil kaydı temiz olmak.

Alıma normal olanlar başvuru yapabiliyor. Bununla birlikte engelli olanlarda başvuru yapabilmektedir. Alıma başvuru yapmak için ilan kılavuzları adresi verilmiştir.

AKBANK 2019 personel alımı ilanları için tıklayın.

Kaynak: AKBANK Doğu ve Güneydoğu Anadolu Başta Olmak Üzere Banka Personeli Alımları 2019

Sosyal Medyada KpssRehber